Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseget kernek fogyassal...

Segitseget kernek fogyassal kapcsolatban, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Tehat fogyni szeretnek es kb.100kg vagyok.


1. Dieta -ez ok

2. Edzes - Mit ,hogyan ,mennyit?


Bekell osztani napokra az edzestervet?

Pl. Mell,bicepsz stb.?

vagy itt teljesen mast kell csinalni es mashogy?


Jo lenne ha valaki segitene leirni hogy mibol mennyit kell.


Azt szeretnem meg tudni,hogy az ilyen zsiregeto tablettak hatnak valamit vagy nem erdemes veluk foglalkozni?

PL. ez :


[link]


vagy ha valaki tud jobbat leirhatna.

Elore is koszonom!



2014. jan. 21. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt, milyen nemü egyed vagy?


Másrészt, feltételezem most, hogy a diétàd TÉNYLEG jò, bàr kétlem.


Gondolom kezdö vagy. Keress rà a kezdö átmozgatò edzésre, vagy a teljes test edzésre. 2 hònapig nem kell törödni akkor a felosztàssal, hanem ezt csinàlni heti 3x. Aerob heti minimum 3-4x, de lehet minden nap. Ha sùlyzò van aznap, akkor azt elöbb kell. A legjobb ha sulyzózás utàn pàr òrával aerobozol. Minimum 40-60 perc. Ez gyorsséta vagy bicikli. Ennyi az egész

2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja a zsìrégetöről meg annyit, hogy annak akkor van értelme ha jò a diéta. Rossz diétával zsírégető mellett se lehet fogyni, jò diétával meg zsìrégetö nélkül is
2014. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem de kisebb sulyokat kell sokszor vagy nagy sulyokat kene emelgetni ?
2014. jan. 21. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy fiu vagyok
2014. jan. 21. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírják azt, hogy hány sorozat, mekkora ismétlésszám, de általában akkora, hogy menjen vele éppen a 8-12 ismétlés, szabàlyosan
2014. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!