Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó-e az olcsó "Láthatatlan...

Jó-e az olcsó "Láthatatlan kerítés"?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válaszát várom, akik vásároltak már, és használták. Kapható 80 ezerért, és jóval olcsóbban is. Tervezem egy ilyen megvásárlását [link]

2015. jan. 4. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Én személy szerint nem használnék ilyen elektromos nyakörves megoldásokat, és be is tiltanám őket. Persze tudom, hogy téged ez egyáltalán nem érdekel.
2015. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
42%
Szerintem normális ember nem tesz ilyet a kutyájára...
2015. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönjük Emese, de a kérdés nem a fanatizmusról, hanem a cucc használhatóságáról szólt!


Kérem, hogy az elvakultak kíméljenek!

2015. jan. 4. 22:02
 4/13 A kérdező kommentje:

Még valami: így is, úgy is veszek valamit, mert szerintem jobb, mintha a szomszéd veri, mert átlóg a kerítésen.


És nem, nem fogok ott állni egy pórázzal és rászólogatni, mert ezen már túl vagyok!

2015. jan. 4. 22:06
 5/13 anonim válasza:
32%
Most ebbe mi a fanatizmus? Nem vagyok kutyás, életembe nem volt kutyám, de ilyen szart állatra biztos nem raknék...
2015. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pedig csak jobb, mint az a 4 méteres lánc amin most van...
2015. jan. 4. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
de még jobb lenne neki egy normális gazda, aki normálisan megnevelné egy normális helyen Emese.
2015. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Semmi baj nincs a láthatatlan kerítéssel. A kutya megtanulja, hogy ne menjen a kerítés közelébe és kész. Ha nem teszi, nem éri kellemetleség.


Ha a kerítést nem lehet megcsinálni, mert mondjuk óriási a telek, akkor sztem jó megoldás. Persze, lehet nevelni a kutyát, meg fárasztani, de annyi ereje mindig lesz, hogy a kerítésen átbújjon és a gazdája sem állhat mellette 24/7, hogy tiltsa.


Én a kutyámat minden nap foglalkoztatom, sétáltatom, fárasztom, engedelmes, megadó kutyám van, de a mostani ideiglenes a maga 10 kilójával csak kibontotta a kerítést (gondolom, hogy ő volt), és kiszöktek már harmadjára. Nekem egyszerű dolgom van, mert ma gyorsan meghegesztjük, de akinek van mondjuk egy 100 méteres drótkerítése, az szív.


Egyébként fogalmam sincs, mennyire hatékony ez a termék, de én megnézném, hátha boltba is kapni hasonló áron, esetleg rendelésre és hátha hosszabb garanciát adak hozzá ennél az egy hónapnál.

2015. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első értelmes választ!

:D


Hát igen, van egy pár méter kerítés, és vagy átás alatta, vagy széttépi a drótot. Egyébként nagyon sunyi, amíg kint vagyok, addig nem szökik, de ha nem lát egyből lelép.

Pont ezért van most láncon.

2015. jan. 5. 17:47
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező!


Remélem te is tudod, hogy azzal, hogy lepontozod az egyébként hasznos válaszokat, és ráírod az ötödik hasznos válaszra, hogy ez az első, attól még nem lesz igazad. A többi válasz nem volt haszontalan, csupán más emberek más véleményen vannak. Az pedig, hogy nem vagy képes ezt elfogadni, nagyon buta életfelfogásra, és szűklátókörűségre utal.

2015. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!