Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem érdekel valakit,...

Miért nem érdekel valakit, hogy garázs, vagy legalább kerítés mögött parkoljon a drága Mercedes autójával?

Figyelt kérdés

Nem az én dolgom, nem az én kocsim, házam, pénzem, de sok embert akit ismerek, és panelban lakik, vett garázst, bérel garázst, hogy az egyszerű kis régi 15-20 éves kocsiját parkolja éjszakára, hogy ne történjen vele semmi!

És ahol sétálok a busz megállóhoz, van egy valamilyen Mercedes kabrió, de valami újabb lehet modern.

És a ház előtt parkol. És télen-nyáron mindig. Volt, hogy tiszta hó volt a kocsi, csak a szélvédőről söpörték le a havat.

És ezt furcsálom. Kertes házban azért szokott lenni garázs, vagy legalább beállnak a kerítés mögé.

De ezzel az autóval nem.

Hogy lehet ez? Nem féltik? Nem védik az autót az időjárástól?

Más még épít a kocsijának szélvédett, tetős garázst. Ez pedig egy drága autó, és leszarják konkrétan?



2013. dec. 31. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert bízik az emberekben, hogy nem cseszik össze szándékosan, az autót nem tartja olyan nagyra vagy esetleg kényelmes.


Tavasztól őszig az én autóm is a ház előtt áll, mert a garázsban vannak a motorok - azokat fel lehet tenni teherautóra, könnyebb ellopni. Az autót meg nem.


(Télire meg mennek a motorok megfelelően zárt, fűtött tárolóba aludni, ahol nincs autó 25 méteres körben.

2013. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem érdekli, mert csak egy használati eszköz...lehet külföldről behozott, papír nélküli, vagy átpapírozott kocsi, és ahogy szabadul tőle, majd egy másikat látsz a helyén.
2013. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
a cél hogy mindenki lássa azt a mergát,lássák hogy gazdagok.vagy csak lusták be és kiállni mert akkor nyitni kell a kaput.
2013. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiért nem dolgozol meg azt nem sajnálod annyira..
2013. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszarják. Ahol dolgozom vasiparral is foglalkoznak ,flex stb.Kalapácsot,fúrógépet hová kell tenni ? Hát az éppen ot ledobot és tárolt Harley ülésére.
2014. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt utálom, amikor valaki a pont a SPAR bejárat elé áll. Nehogy kelljen 10 m-t tolni azt a kib-aszott bevásárlókocsit:DDDD
2014. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!