Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Linkeltek képet a nyírott...

Linkeltek képet a nyírott westieről, és a trimmeltről?

Figyelt kérdés

Ha tudtok:) Nem tudom,hogy nyírassam vagy trimmeltessem... De szerintem trimmeltetni fogom,csak kiváncsi vagyok hogy milyen lessz igy,és milyen ugy:) Neten nm találtam,ezért ha nektek van trimmelve/nyírva a westietek,akkor szeretnék képet látni a kutyusról:)

Köszöönöm!!!:)


2010. febr. 5. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nyírt westie szőre gusztustalan, nagyon hamar koszolódik, a bunda fénytelen és tömött, matt fehér lesz, és a kutyát irritálja, mert nem fog szellőzni a bőre, mivel az fedőszőr is a bundában marad. Ja, és göndörödik, meg jobban fog hullani...

Egészségügyi és szépészeti okokból is szebb a trimmelt westie. Csak a kutyakozmetikusok már lusták trimmelni.

Képet nem tudok mutatni, de kutyakozmetikus vagyok.

2010. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Trimmelve: [link]


Vágva: [link]


(szerintem is trimmelve jobb.)

2010. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!