Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak ilyen tesztek? Linkeltek?

Vannak ilyen tesztek? Linkeltek?

Figyelt kérdés

Amiket ki kell tölteni és megtudod, hogy miylen fajta kutya való hozzád.

Nem azért kell mert így szeretnék dönteni, csak kíváncsiságból!


2010. dec. 26. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Az a furcsa, hogy én alapból cocerk spanit akartam, megcsináltam viccből ezt a tesztet és a cocker spanit hozta ki :): [link]
2010. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 26. 16:40
 3/12 rockyy ***** válasza:

[link]


Parancsolj :D

2010. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:
Én meg bejelöltem, hogy közepes testű kutyát szeretnék és felsorolta az összes bichont. :))))
2010. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak ez az egy teszt van így a neten, amelyik a kérdésekre adott válaszaid alapján kiadja azokat a fajtákat, amik neked valóak.


De enélkül is el lehet végezni egy ilyen tesztet. Sokat kell a kutyákról olvasni, kérdezgetni felőlük, míg kialakul, melyik kutyafajta tetszik neked, stb így már szűkül a kör. Akkor felteszed magadban a kérdést, mennyit tudnék foglalkozni vele. Már itt is szűkül a kör. Én amikor kutyát szerettem volna, ugyan kitöltöttem ezt a tesztet is a neten, de először ezt a tesztet csináltam meg magamban. És végül a választás tökéletes volt :) A border collie!

2010. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hmm, nekem a teszt a Rottweilert dobta kis. Pont rotim van :O
2010. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg labradort, goldent és beri pásztorkutyát adott ki és labrador és golden keverékem van!
2010. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na én most megnéztem. :D

A németjuhászt dobta ki, mindig is a kedvenc kutyám volt, jelenleg is az van. :)Jó választás volt. :D

Viszont van még csivava és tacsi is.. :D:D

2010. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elsőt csináltam én is régebben, az Angol cocker spániel a kedvenc fajtám, az is van, és az is lett az eredmény. :D

Gondolom azért, mert ezt a típust szeretem, és a válaszok is ehhez jöttek.

2010. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 26. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!