Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálta? Szoktak...

Ezt miért csinálta? Szoktak ilyet a kutyák, vagy ez egy önző, vérengző fenevad lesz?

Figyelt kérdés

Egyenlőre bent van a kutya a lakásban mert rövidszőrű vizsla keverék, de hideg van. 3 hónapos.

Nagyjából már beállt a rutin, de az ágyra csak fel akar menni néha.


Tegnap este is így volt, mostmár rávertem a fenekére (nem erőset) de visszatért és megint fel akart mászni rá. Ekkor vertem rá egy kicsit erősebbet. (már hónapok óta tanítjuk neki, hogy nem mehet oda fel)


Nos az erősebb ráverés után (nem okoztam fájdalmat) a kutya elkezdett vicsorogni meg morcsogni mint valami veszett szörnyeteg. Nagyon ijesztő volt, főleg egy kölyök kutyánál. (felém is kapott)


Nos ez normális, függetlenül attól, hogy kicsit elvertem-e, vagy veszélyes kutya lehet belőle később?


Azért vertem rá, mert már éjjel 3 volt és nem hagyott minket aludni... kajája vize volt, ki is volt engedve wc-re, szóval nem értettem..


2015. jan. 7. 14:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor látod, hogy készül feljönni, rászólsz. De nem ilyen "Bubu nem szabaaaad, neeeem" stílusban, hanem olyan ugatósan, hogy "EJJ! LEFELE! SICC!".


Ha meg felugrik, rászólsz és közben letessékeled.

2015. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!