Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek kicsit? A szombati naptol?

Félek kicsit? A szombati naptol?

Figyelt kérdés

Ivartalanitják az egy éves szuka kutyámat. szombaton. hogy fogja viselni? nehéz lesz ápolni? kell valami gyogyszert vennem neki? (labrador)

aki tulesett már az ivartalanitás dolgon hogy ápolta otthon?


2015. jan. 12. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos volt, mikor ivartalaníttattuk a szuka skót juhászunkat. Reggel műtötték, doki megvárta míg felébred, hazahoztuk, aludt +1 óriásit és utána már menni akart játszani. Mi 4 napra vettünk fájdalomcsillapítót a dokitól, hogy ettől-e vagy sem, a műtét másnapján mintha mi sem történt volna, játszani próbált, futni (ahogy szokott).

Nem babusgattam, nem sajnáltam látványosan mert meggyőződésem, hogy ezek a viselkedések a kutyára ráragadnak: ha sajnálom, ő is sajnáltatja magát...

A varratszedés egy pillanat volt, azóta sincs semmi gond vele. Ne izgulj, egy csomó betegségtől megóvod, igazán jó döntést hoztál.

2015. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jol van köszönöm féltem öt de tudom csak jot tezsek vele a késöbbiekben
2015. jan. 12. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk semmi nem volt. hazajött lábon, kicsit kótyagosan, majd aludt egész nap, aztán felkelt, hányt egyet. kb másnap, harmadnap már szaladgált. én szedtem neki ki a varratot is kisollóval, nem is mentünk vissza.
2015. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt. A kocsiban még nem ébredt fel, de ahogy hazaértünk bár még nagyon kótyagosan, de már ment volna lecsekkolni a kertet. Este már magától ugrott fel az ágyra. Annyi probléma volt, hogy kicsit begyulladt a varrat körül, ekkor nehezebben tudott lefeküdni a kutya, de betadinnal és némi gyulladáscsökkentővel pár nap alatt az is elmúlt.
2015. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!