Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő szuka 2 hete tüzel és...

Tüzelő szuka 2 hete tüzel és kb a 4-5. naptól állandóan pisilni jár, először kinyom egy csomót ami probléma nélkül kijön. De utána méterenként megáll és csepegtet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha pl. be van zárva a kennelbe ( !!! csak tüzeléskor) akkor nem csinálja ezt bent. Első tüzelése. Ha be van zárva egész este és reggel kiengedem a pisi probléma nélkül kijön, nem akadozik, nem fáj neki és halvány sárga. Csak utána pl. tegnap séta közben ezt leművelte. De amikor odébb húzom hiszen úgysem jön semmi akkor volt, hogy órákat elvolt pisilés nélkül egy helyen. Csak akkor szagol és húz minden fele amikor fűre érünk. Pl. betonon és kövön nem csinálja, csak fűben de fűben akár itthon is.
2014. szept. 15. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah orvoshoz viszem, de csak szerdán rendel, addig mit tehetek érte?
2014. szept. 15. 17:45
 2/7 Hovarju ***** válasza:

Nincs semmi baja. Tüzel és jelöli a helyet, hogy a kanok megtalálják.

Ha nem tenyésztésbe vont kutya lesz már most megbeszélheted az állatorvossal az ivartalanítás időpontját.

2014. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tenyészkutya lesz, épp ezért félek, hogy nem-e valami húgyúti fertőzése van.
2014. szept. 15. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:
A magyar junior CH cím már megvan. Most készültünk Szlovéniába 2 hét múlva akkor már vihetem nem? Akkor már nem fog tüzelni?
2014. szept. 15. 18:41
 5/7 Hovarju ***** válasza:

két hét múlva szerintem már viheted.

Azért mutasd meg állatorvosnak és légy szíves írd meg mit mondott. Kíváncsi vagyok rá.

2014. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam vele tegnap. A tüzelés miatt van :)
2014. szept. 17. 08:07
 7/7 Hovarju ***** válasza:

Akkor tényleg nincs baja. örülök, hogy jól van.

Sok boldogságot hozzá :-)

2014. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!