Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám lenyelte a bőrcsontot,...

Kutyám lenyelte a bőrcsontot, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, westie kutyusom van. Előszeretettel szokta rágcsálni a marhabőr csontot, már nagyon sokat elfogyasztott gond nélkül. Legutóbb egy kis darabot pillantottam meg nála, volt már rá alkalom, ha kicsi darab volt elvettem tőle, hogy kidobjam vagy néha azt ott is szokta hagyni. Most viszont nem tudtam elvenni tőle a szájába tartotta aztán nyoma is tűnt.... Reggel hányt is nyálat, ami olyankor szokott előfordulni ha valamit megrágcsált, amit nem kellett volna, de most semmi nem távozott. Gondolom a bőrcsont lehet a bűnös :(( Mit tegyek? (a kedve , jó és enni is szeretne)

#lenyelés #bőrcsont
2015. jan. 12. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz hiszen táplálék nem? akkor mia fen baja lehetne belöle
2015. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak a gyomra megtudja emészteni? Már ma második reggel volt, hogy nyálat hányt... (legutóbb nyáron egy fadarabbal játszott, akkor jártunk így, de ott viszont második nap reggelre kihányt egy kis fadarabot)
2015. jan. 12. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem tudná megemészteni nem adnál neki...

ne aggodj

2015. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért felhívnám az orvost megkérdezni hogy mire figyeljek ha baj lenne.Mert bélelzáródása lehet és akkor sürgősen el kell vinni hogy kioperálják.Ma műtik a cicámat és a rendelőben volt egy csomó dolog vitrinbe amiket kutyák gyomrából és beleiből operáltak ki.Volt közte kis kavics,dió,csontnak az a két végén lévő kerek izé.Elég durva volt, azt hittem ilyen kicsi dologtól nem lehet baja egy kutyának.
2015. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!