Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy 4 éves kutyám van kicsike nem nagy.. Tegnapóta csak ül vagy fekszik és nézz ki a fejéből (rám, a földre, asztalra, stb)Oda mentem hozzá de mintha nem is ismert volna nem örült nem játszik, nem csinált semmit csak nézet.. ha közelhajoltam hozzá elfordult.Próbáltam hívni is de nem is reagált csak ült és nézet. Kivitte kétszer kellet neki szólnom hogy jöjjön mert kint is megállt és csak nézet (sem mintha kint többet csinált volna mert lószart nem csinált megállt és nézet).. Este elmentem aludni több mint 30 percig bámult rám meredten utána én aludtam el. Nem tudom meddig csinálta ezt este, de ma reggel is ilyen. Mi lehet a baja??

2015. jan. 15. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Talán az állatorvos meg tudná mondani, ha elvinnéd...
2015. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom el is fogom vinni de addig is jó lenne tudni mi a baja.. Ha kérdésre nem tudsz válaszolni akkor ne válaszolj.
2015. jan. 15. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az állatorvos majd ad választ a kérdésedre! Nem tudhatjuk, mi a baja! Látatlanban nehéz megállapítani!
2015. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha állatorvos nélkül lehetne tudni, mi a baja, nem kéne dokihoz vinni :)
2015. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Étvágya? Széklete, vizelete rendben? Több minden okozhatja, de ehhez orvos kell. A kedvetlensége nem túl jó jel.
2015. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vizelete rendben de tegnap óta nem tett le aknákat. Nem is alszik csak lefekszik feje fent és nézelődik.
2015. jan. 15. 11:34
 7/9 bollocks ***** válasza:
61%
Nézett!
2015. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És miért vártál eddig az állatorvossal! Ha beteg a kutya, akkor azonnal hívni kell az orvost! Lázat mértél?
2015. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem szeretném hogy megijedj de az ismerősöm kutyájának is ez volt a baja és meghalt daganatban
2015. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!