Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem olyan színű lett a kutyám,...

Nem olyan színű lett a kutyám, mint amilyet akartam. Be tudom cseréltetni?

Figyelt kérdés

Szeretném visszavinni és másikat hozni helyette, mert nem olyan színe lett, mint amilyen kiskorában kölyökként volt és ezzel a bundával így már nem annyira tetszik. Szeretném becserélni és inkább egy másik kölyköt választani helyette.

Van erre valamilyen mód?


9 hónapos a kutya, kan, még nincs vele csinálva semmi, nem kasztráltuk, meg ilyenek, teljesen ép és egészséges. Így visszaveszik vajon?



2015. jan. 13. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%
B. meg ez nem egy ruha ami visszaviszel ha már nem tetszik!
2015. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
öregem sajnos nincs remény.. be kell daráltatni..
2015. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek plüsskutya való, szégyen...
2015. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Persz, hogy visszaveszik. Csak kell hozzá az eredeti számla és a garancia jegy.
2015. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:

[link]

kamu...

2015. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Ha már egyszer kifizettem érte nem kevés pénzt, akkor hadd legyen már olyan kutyám, amilyet akarok! Vagy legalább amelyik tetszik is. Oké, hogy nem ruha, de még csak 9 hónapos, még nem olyan öreg, nem volt nálam olyan sokat, szerintem bőven időben vagyok még vele, ha most visszavinném, kölyök még, biztos gyorsan megszokna máshol és ennyire fiatalon még bőven van lehetősége másik gazdihoz kerülni, akinek így is tetszik.
2015. jan. 13. 15:10
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Adásvételi- garanciajegy-pénztári bizonylat szükséges.És genetikai bizonyítás, hogy nem másik kutyát akarsz becseréltetni .
2015. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Most olvastam egy másik feltett kérdést:

Nem olyan lett a gyerekem, amilyet én szerettem volna, valahol be tudom cserélni másikra????


Nem lehet, hogy ez meg a te anyukád?

2015. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Adás vételi szerződést kötöttünk a kutyáról, az megvan. Csak azzal is visszaveszik?
2015. jan. 13. 15:26
 10/62 anonim ***** válasza:
91%
Te gyokerzet normalis vagy? ezt tell komolyan gondolod? ha igen akk biztos jobb lenne annak a kutyanak masnal. Egy kutyat ha veszel az vegleges. nem egy darab targy amit cseregetsz. szep gazda lehetsz ha csak azert cserelned a kutyad mert nem tetszik a szine. durva pelda de lehet szuleidnek te se tetszetel es meg se csereltek ki masik gyerekre. mind1 te dolgod de ne varj normalis valaszra foleg ne itt.
2015. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!