Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakozmetikushoz milyen...

A kutyakozmetikushoz milyen iskolát kell választanom? Kutyakozmetikushoz mit kell jól tanulni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel ez olyan szakma, amit jellemzően vállalkozóként végeznek, ezért minimum némi önállóságot fel kéne szedned, pl. ráguglizhatsz a képzésre, utánanézhetsz a feltételeknek, a tantárgyaknak... :)

Amúgy semmi extrém előképzettséget nem igényel, mérnöknek is tanulhatsz mellette vagy bölcsésznek.

2015. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyit lehet keresni vele?
2015. jan. 16. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ne számíts rá, hogy abból veszel kétévente új Audit.
2015. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra nem számítok csak mivel nekem van 3 kutyám azért kérdezem hogy kb mennyit lehet vele keresni
2015. jan. 16. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elején valószínűleg több pénzt visz el, mint amennyit hoz. Van okj képzés, elvileg gyakorlatra is küldenek kozmetikákba. Van sok kamu tanfolyam is, jól meg kell nézni hova iratkozol be.

Kézügyesség és türelem kell hozzá meg a kutyák viselkedésének alapos ismerete.

Kezdetben érdemes házhoz járni, majd hűséges ügyfélkör kiépítése után szalont nyitni (lehetőleg nem a világ végén). Lehet, hogy másodállásnak jobb lenne, főállásban valami más kéne mellé.

2015. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak tanfolyamok ami 3 hónaposak és egész jól megtanítják az embert hogyan nyírjon és bánjon az állatokkal.Amit tudni kell:-Fazon nyírás(fajtánként)

-az állat anatómiája

-Kémia(vegyszerek használata pl:Sampon)

-Kommunikáció(Bunkóhoz nem viszik az állatot :)

Pénz keresésnek nem a megfelelő állás inkább hobbinak tudnám elképzelni mivel kell egy szalon ami nem kis pénz havonta ha bérled.Na meg a felszerelés,samponok,fésük,bolhaírtók,fertőtlenítők,Tisztasági szerek stb..És lehet havonta 6-7 kutyát vagy macskát visznek hozzád az kb a villanyra és a vízre elég

2015. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem:) hát én hobbi célra gondoltam igazából :) milyen szakmat ajánlanátok?? Szeretem a kutyákat,
2015. jan. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!