Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem már kutyakozmetikush...

Elvihetem már kutyakozmetikushoz? Esetleg tudnátok valóban jó kozmetikust ajánlani Budapesten, illetve Budapest és Dunaújváros között?

Figyelt kérdés
Bichon bolognese kutyust vettünk. Most volt három hónapos, és máris meggyűlt a bajom a szőrével. Annyira csomósodik, hogy már képtelen vagyok kifésülni és ő sem tűri a fájdalmat. Megfürdetni sem merem, mert azt olvastam, hogy ha előtte nincs kifésülve, még jobban összecsomósodik.

2011. nov. 11. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el nyugodtan! Ez még kölyökszőr, de a kozmetikus majd szépen megmutatja, hogy hogyan kell ápolnod (lapról lapra hajtogatva, először széles bontókefével, aztén sűrűbbel, stb). Én ismerek egy nagyon szimpatikus kozmetikust (nem voltam nála, mert nekem rövidszőrű kutyám van) ő a Blahán a corvin áruház mögött dolgozik.
2011. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:

jfgi!!!

[link]

2011. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bátran ajánlom a Kutyavilág kisállatcentrumot. A tulaj ott a kozmetikus, nagyon ért a szakmájához és a kutyákoz is. Ha gondolod maiben leírom, hogy hol találod, és ha van kérdésd szívesen válaszolok.


Én is odahordom a kutyám, tényleg nyugodt szívvel ajánlom.

2011. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is pont arra a kozmetikusra gondolok, mint akit az első említ:)
2011. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,

Persze, hogy viheted. A legjobb ha már kiskorában megszokja és akkor később sem éli meg negatívan.

Pesten tudok is ajánlani egy jó kozmetikust :) :

[link]

2014. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!