Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 kiskutyát bír etetni a kutyám?

12 kiskutyát bír etetni a kutyám?

Figyelt kérdés
Reggelre születtek,anyuka amstaff.Egyfolytában sírnak a kicsik.Fele szopik a másik fele meg nyomja magát a cicire,de alig van hely nekik.

#kutya #szoptatás?
2015. jan. 18. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
most majd el lehet gondolkodni: a 30-ezres ivartalanítás kerül többe, vagy majd ez a rakat kölyök.
2015. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Oké,hívom köszönöm szépen.Addig is cserélgetem őket.Most fele szopik,fele alszik.Ha valamelyik sír cicire teszem.
2015. jan. 18. 10:46
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt ne mond, hogy nem te tehetsz róla! Vemhesen is lehet ivartalaníttatni a szukát! Ez csak és kizárólag a te hibád, te voltál ostoba és felelőtlen! Akkor vállald a következményeket! Kérdezz az állatorvostól, maradj otthon velük a következő minimum 3 hétre, se suli, se munka, semmi, vegyél tápszert és etesd a kicsiket ha nem tudnak szopni, etesd normálisan a szukát és majd a kölyköket is. Féregtelenítsd őket megfelelően, oltasd a kicsiket, chippeld be mindet, szocializáld őket, majd a végén ingyen, szerződéssel, ivartalanítási kötelezettséggel add őket gazdákhoz, és persze kövesd nyomon őket az életük végéig!
2015. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak írnám,hogy mindent megteszek!!!!!De A chip,oltás stb... nállunk úgy működik,hogy aki örökbe fogadja az csinálja,És hála égnek már van pár gazdi.Pedig,még meg sem hirdettem.Féregtelenítve lesznek,és gazdisodnak majd.Nem dobom őket az utcára!!!Sajnos úgy esett,hogy munka nélkül maradtam októberben,amikor ivartalanítani kellett volna.Nem volt rá fedezetem.Most kérek kölcsön inkább és megcsinálom,ahelyett,hogy a Tb-m fizessem.Nekem sokkal többet érnek,sajnos ha már így alakult.Nem akartam én sem ezt!!!!!
2015. jan. 18. 17:47
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de ha nem volt munkád, annyit megtehettél volna, hogy FIGYELSZ a kutyádra a tüzelési időszakban. Akkor most nem kéne tripla annyit költened rá és a kölykökre!
2015. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már előzöleg le írtam,hogy egy nagy iskola területén lakunk.Nagy zárt terület.Nem tudom milyen kutya fért be,mert végig sűrű kerítés van.Biztos nem volt nagy.Sajnos megoldották a dolgot.:( Hála égnek már nyugalom van,amelyik sír azt teszem cicire.És anyukának is oda figyelek az étrendjére,szegényt nagyon megviselt.Soha többé nem akarok ilyet neki.:(((
2015. jan. 18. 18:27
 17/20 anonim ***** válasza:

Az oltást is kötelező időben megkapniuk! Azt ne mond, hogy 8 hetes korukig nem kapnak egyetlen oltást sem? És a chipet is be kell adatni a kutyáknak gazdaváltás előtt! Ez a te munkád! Ha már megtörtént a baj, legalább tényleg a minimális felelősséget vállald! Ha nincs pénzed, nem kellett volna hagyni, hogy befedezzék! Hiába hárítod másra a felelősséget, attól még miattad történt meg mindez!

Amúgy el tudom képzelni, hogy mivel fogod őket etetni, mennyire fogod őket szocializálni, ha még az oltásokat sem vagy hajlandó beadatni nekik...

2015. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó.Tisztában vagyok vele,és meg is fogom oldani.És még egyszer elmondom,de utoljára,nem akartam szegény kis Bocimnak ezt.Nyugi.Én nem ezért kezdtem a posztot,hogyy okoskodj,hanem hogy tanácsot kapjak.Részemről lezárva,mert látom te nem tanácsot adsz,csak kötekszel.Ivartalanítva lesz,és nem azért mert te mondod.és Köszönöm a nagy büdös semmi segítséget.-.-még.Ez csak rád vonatkozik.Hála égnek vannak még olyan emberek akik nem engem degradálnak,hanem tényleg segítő szándékkal komiztak.köszi a nagy büdös semmit még egyszer.
2015. jan. 19. 01:58
 19/20 anonim ***** válasza:
Volt már állatorvos kint?
2015. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Adtam tanácsot, hogy végre legyél felelős gazda és adj meg mindent a kölyköknek, ne spórolj rajtuk! És szerződéssel, ivartalanítási kötelezettséggel add oda őket ingyen!
2015. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!