Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg a gazdi lesz beteg,...

Tényleg a gazdi lesz beteg, ha nyers húst ad a kutyájának?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán beteg lesz valaki kettőnk közül?Nagyon félek,hogy én,vagy a kutyám betegek lennénk. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

Értelmes emberek válaszát várom!


2015. jan. 18. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor én már csak rég szellem vagyok!!! Miért csak nem megeszed a kutya kakiját?
2015. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nem tudom, hol hallottad, de baromság.

Nyers baromfi és marhahúst lehet adni a kutyának, viszont vadhúst és sertéshúst tilos adni nyersen!

A sertéshúst Aujeszky betegséget okozhat a kutyáknál, cicáknál, ha nincs teljesen átfőzve, ami rájuk nézve mindenképpen halálos. Te tőlük nem kaphatod el.

2015. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy lesztek betegek! Ez is csak valami tévhit. Rendszeres féregtelenítés kell, és a sertést nem szabad nyersen adni. Ennyi a titok, engem azzal riogattak hogyha megérzi a vérszagot akkor rám támad és szétmarcangol. Még nem történt meg. :D
2015. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bollocks ***** válasza:
87%
Segghülye kérdésre hogyan várhatsz értelmes választ?!
2015. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha a kutya nincs féregtelenítve, akkor lesztek betegek mindketten!

A nyers etetésnek pedig nézz utána, nem lehet random össze-vissza etetni őket!

2015. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SzMHZs ***** válasza:
57%
A facebook-on terjedt mostanában kutyás csoportokban ez, hogy ahogy a széklet távozik, abból az állat szőrén megtapadnak így "durva baktériumok", amik így az ember szervezetébe jutnak, és rettentő fájdalmakat okoznak. Erre próbálta elhívni a figyelmet egy úriember, aki emellett alpári módon beszélt mindenkivel, aki ezt megkérdőjelezte :)
2015. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sippara ***** válasza:
86%
Halkan jegyezném meg, hogy amilyen szintű mocsok ugyanennél az úriembernél van (macska, kutya nyalják a tálat amiből éppen eszik, lábujjköröm maradék és olló ott figyel a kajás tálcán), nem csodálom, hogy ő megbetegszik a nyerstől.
2015. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom... A hülyeség ragályos, most már biztos. Sőt, a kutyáktól kapjuk el. Mind meghalunk ;)
2015. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is találkoztam ezzel az illetővel :D jót nevettem mekkora idióta. Amíg nem tapicskolsz kutyakakiban és eszel utána kézmosás nélkül nem fogsz elkapni semmit. :D

Disznót/vaddisznót forrázni, főzni, és rendszeresen féregteleníteni, ennyi az egész titka :D Senki se lesz beteg :D.

2015. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a hatalmas baromságot honnan szedted, kérdező?

Ha normálisan tartod a kutyádat, vagyis nem mocsokban éltek, nem rohad a hús még 3 napig a lakásban, tiszta körülmények között eteted, akkor hogy lennétek betegek?

2015. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!