Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász, vagy egy...

Egy németjuhász, vagy egy berni pásztor jobb házőrző?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyárilag egyik se az, de a német juhásznak valószínűbb, hogy eszébe jut, hogy ilyet is lehet csinálni, mint egy berninek. De egyiknél sem garantált, hiszen nem területőrzésre tenyésztett fajták.
2015. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Németjuhász tutira jobb. Kicsit több harci kedv lehet benne, azért lehet belőlük rendőrkutya is.


Bnőm szüleinek berni van, hát mit mondjak, nem éppen egy vadállat. Max ugatni és ugrabugrálni tud.

2015. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A berni pásztor semennyire sem házőrző. Nem arra van kitalálva.
2015. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom , de nekem most van életem negyedik német juhászkutyája de mint ahogy az előzőeknek neki sem kellet tanítanom hogy védje a házat. Tehát aki komolyabban ismeri a német juhászkutyákat ő tudja hogy ez a fajta természetes feladatának tekinti a család és a család tulajdonának védelmét, beleértve a házat és annak területét.
2015. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ja, anyósomék utcájában meg van egy német juhász, aki azért ugat meg mindenkit, hogy simogassák már meg. Ő azt tekinti természetes feladatának, hogy valakitől foglalkozást csikarjon ki :D
2015. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!