Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig hagyhatom a...

Mennyi ideig hagyhatom a kutyát a kocsiban így télen?

Figyelt kérdés
A kocsiban textilboxban hagynám, benne pokróccal. Ilyenkor lefekszik és szunyál, szóval azzal nincs probléma, hogy lelkileg ne bírná ki, inkább azért merül fel bennem a kérdés, hogy nem fogy-e el a levegője, vagy nem fagy-e meg. 3 órát kibír a kocsiban lévő levegővel? Vagy ki kellene mennem hozzá egyszer, 1,5 óra múlva szellőztetni egyet? Bundája van, és szerintem annyira hideg sincs még. Reálisan és logikusan gondolkozó, értelmes emberek válaszát várnám. Köszönöm.
2015. jan. 19. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én fél óránál tovább nem hagynám kint a hidegben. Nagyon gyorsan lehűl a levegő és egy ilyen fémszerkezetben sokkal hidegebbnek tűnik, mintha pl csak szimplán az utcán aludna.
2015. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Picit huzd le az ablakot, nem lesz semmi baja, amugy is beleheli elég gyorsan.
2015. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) vannak akik kocsiban élnek , kutyával. sőt vannak kutyák akik a szabadban élnek sőt alszanak ! ( ezt csak azoknak, akik szerint a kutya fázna a kocsiban :). nyugodtan kibír 3-4 órát ilyenkor . a hideg nem gond hiszen nincs extrém hideg, sőt még hideg sincs . a nyári meleget viszont nem igazán bírják . úgyhogy , csak nyugodtan .
2015. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ameddig akarod, örülni fog ha meglát, de semmi baja nem lesz ha bennmarad egy kicsit, azért 2-3 óránál ne hagyd benn tovább
2015. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valakinek még van erről véleménye, szívesen fogadom.
2015. jan. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!