Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtá (k) ra...

Milyen kutyafajtá (k) ra jellemzőek ezek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát ami rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal:

barátságos, erős, közepes vérmérsékletű, jó házőrző, családbarát, egyedül lehet hagyni egész napra (labrador retievert szerettem volna de reggeltől estig dolgozom és azt mondták nem szereti az egyedüllétet), aktív, nagyobb testű, és rövid szőrű.

Köszönöm!



2015. jan. 19. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mind jó, de te mit tudsz adni neki? Mennyit tudod naponta sétáltatni? Mennyit fárasztanád szellemileg? Valamilyen sportot elkezdenél vele? Mekkora tapasztalatod van a kutyák nevelése terén? Kutyaiskolába, de legalább kutyaoviba vinnéd? Mennyit szánnál a vételárra?
2015. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogjál bele a tenyésztésbe egy új kutyafajta reményében, mert a kívánságaidhoz, vagy plüsst, vagy semmilyen kutyát nem ajánlok!
2015. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lakásban egész napra egyedül hagyni egy kutyafajtát sem jó. 8-9 óra, ami még oké, nem tudom, te mennyire gondoltál konkrétan. Kölyökkorban viszont semmilyen kutyát nem lehet rögtön ennyi időre sem egyedül hagyni.
2015. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétköznap naponta 2-3 órát tudnék vele foglalkozni hétvégén többet, volt már korábban több német juhászom, udvaron tartanám, és az egész nap 7-8 órát jelent, a társasága egy macska lenne csak.
2015. jan. 19. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy labi pedig jó lehet. Vagy érdemes lenne szétnézni pár menhelyen, nekem egy 10 éves kutyám van, még mindig tud pörögni, de alapvetően nagyon nyugis.
2015. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha külsőleg nézzük meg azt h jó házörző meg családbarát akkor német dog a mérete miatt biztos sokan megijednek tőle:D mondjuk nem tudom foglalkozni sokat kell vele mert nagy testű lesz és nagyon magy az ereje.
2015. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

miert nem jo a nemetjuhasz? Azt mondtad volt mar nemetjuhaszod. leirasodnal o megfelelo. bar o nem rovid szoru.

labrador nem hazorzo semennyire se.

2015. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem komondorom van, nagy szazalekban passzol a leirasodra.

-barátságos - Igen, ultra-bujos, de csak velunk

-erős - Igen

-közepes vérmérsékletű - Igen

-jó házőrző - Hajaj, de mennyire

családbarát - Az agyba is mindig be probal bujni mellenk, de nem engedjuk. Ejszaka neha arra ebredek hogy sutyiba mellemfekudt, es ott horkol :D

-egyedül lehet hagyni egész napra - jol elvan a kertben

-aktív - igen, amikor hazajovunk

-nagyobb testű - Igen

-rövid szőrű. -ha nyirod, igen. Viszont nem hullajtja a szoret soha

2015. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!