Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel ellet a kutya 9 kis...

Ma reggel ellet a kutya 9 kis kölyköt. Nem mindegyik tud szopizni. Mikortól ajánlott tejet adni nekik? (Kölyök kutyáknak szánt por amit vízbe kell tenni)

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Tejpótlóra gondolsz?

Sima tehéntejet nem szabad. Kecsketejet lehetne, de arra kevés az esély, h most tudtok szerezni.

2015. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Kutyáknak való tejpótlót kell venned. De emellett figyelned kell, mindig jusson emlő minden kiskutyának. Neked kell rakosgatnod őket.

Az anyakutyának is tartalmas étel kell, hogy ennyi kölyköt szoptatni tudjon megfelelően. napi 3-4 etetés neki és a legjobb egy starter táp lenne.

2015. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
64%
Tehén tejet NEEEEE meg is ölheted vele a kicsiket! Tejpótló tápszer van kutyáknak azt cumiból és ahogy az előttem szólók mondták tartalmas kaja a mamának, nekünk azt mondták ilyen esetben jó lehet a mamának is a junior eledel. Az enyém 7-et fialt de nem volt elég teje én is cserélgettem a cicin és hozzátápláltam cumiból.4 cicilt addig 3-at cumiztattam aztán csere az a lényeg mind jusson anyatejhez is!
2015. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Az első pillanattól fogva szopnia kell vagy pedig tápszer kell nekik, naponta többször. És a hasukat, végbélnyílásukat evés után masszírozni kell, ha azt sem csinálja az anya.
2015. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
56%
Minél hamarabb add nekik a tejpótlót, vagy tápszert.
2015. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Fantasztikus. Ostoba, felelőtlen szaporító vagy, de ez nem elég, még gerinc sincs benned, hogy az állatorvostól kérdeznél ilyeneket!
2015. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Hívj fel egy állatorvost Ő jobban tudja mint mi... Úgy is kell majd a kicsiknek oltás.
2015. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem egy állatorvossal beszélsz ahelyett, h itt kérdezgetsz? Amúgy is féregteleníteni kell a kicsiket két hét múlva, és az anyát ellés után meg kell nézni, nem maradt-e még benne kicsi.
2015. jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
*gerinctelen *tejpótló
2015. jan. 21. 07:28
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondoltuk, hogy nem vagy tenyésztő. De te is azok közé tartozol, akik a kutyák egyedszámát növelték, miközben tele vannak a menhelyek,a gyepmesteri telepek, és naponta altatják a kutyákat a helyhiány miatt! Nem tudhatod, mi lesz a kicsik sorsa, ha elkerülnek tőled, ha nálad maradnak, ivartalaníttatni kell az anyát és a kicsiket. Ez 10 kutya. Ráadásul az alom felnevelése sem olcsó mulatság. Chip, oltások, féregtelenítések mind pénzbe kerülnek. Az első oltás, amit hat hetesen kapnak, azt hiszem 5000 forint körül van. De az orvos ezeket úgyis elmondja.

(meg remélem azt is, h 8 hetes kornál előbb nem adhatsz túl rajtuk...)

2015. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!