Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyet értetek azzal a törvényj...

Egyet értetek azzal a törvényjavaslattal, hogy a tenyészkutyák kivételével minden ebet ivartalanítani kell?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 21:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
49%

Nem!!!

21/f

2010. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
61%

Az ivartalanítás pártján vagyok, de a válaszom mégis NEM.


A papok kötelező cölibátusával sem értek egyet.

2010. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
53%
Nem. De nem azért, mert hülyeség az ivartalanítás, hanem azért, mert hirtelen az összes erdő tele lenne kutyákkal.
2010. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
51%
Honnan veszed hogy ilyen elmebeteg törvényjavaslat lenne?
2010. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
60%
IGEN!!!!! (persze kivétel ha a kutyának olyan egészségügyi problémája van ami miatt a műtét kockázatos lenne)
2010. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
57%
egyetértek!
2010. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
81%

Igen,de ez még nem megvalósítható Magyarországon.

Rengeteg kutya születik feleslegesen,és ugyanilyen feleslegesen hal is meg fiatalon a gyepmesteri telepeken,autó alatt stb.

Igaz, sok embernek nem biztos,hogy lenne pénze kifizetni a drága műtétet.

Előbb rendet kéne tenni a fejekben,fel kéne fogniuk,hogy az ivartalanítás nem csonkítás és nem kell egyszer sem szülnie a szukának vagy fedezni a kannak.

Amióta először láttam altatást sintértelepen,vagyok az ivartalanítás híve.A leölt kutyáknak más "bűnük"nem volt,mint feleslegesen születtek és nem kellettek senkinek.

Aki ellenzi az ivartalanítást,azzal kötelezően végignézetnék pár altatást,hátha az fényt gyújtana a kis agyában és rájönne,hogy NEM KELL ENNYI KUTYA!

2010. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
59%
Igen!!!!!!!!
2010. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
68%

Persze. Illetve minden, tenyésztésre nem alkalmas ember is ivartalanítani kellene..-


Most komolyan, hol van itt a biodiverzitás tisztelete? Ezzel az erővel állapítsák meg minden emberről is, hogy szaporodásra alkalmas-e, és aszerint köttessék el, vagy heréljék ki!


Nevetséges ötlet...

2010. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
66%

igen!!!


de sajnos igy is lesz majd olyan h nem ivartalanitják a kutyákat, meg h kidobják őket.

De ezt egy idő múlva megoldódik szerintem.

2010. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!