Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használtok kullancs...

Mit használtok kullancs ellen? Be vált?

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2015. jan. 22. 10:55
1 2
 11/12 SzMHZs ***** válasza:
Változó, kinek mi lesz a nyerő, függ valószínű attól is, hogy hol lakik az ember, vagyis a kutya. Nekünk eddig Kiltix van 2 éve lassan, egyetlen egyszer volt benne kullancs, mikor egy héten belül 3-szor meg kellett fürdetni a kutyát (egyszer nyakig saras volt, utána pár nappal később bele fetrengett valami emberi ürülékbe, és párom elsőre nem volt elég alapos), valószínű ettől gyengült a hatása ideiglenesen. Most szeretném majd kipróbálni a Bravectot, részben mert nyáron többet járnánk vízközelbe, részben meg tényleg jókat hallok róla, praktikusnak is tűnik, nem tudja elhagyni, nincs plusz egy nyakörv stb.
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bocsánat, rosszul írtam, Forestoval, arra akartam váltani, de az nem vált be nála. a Kiltix nekem jó volt, de jobban hangzott egy olyan, amiben lehet fürdetni is és nem büdös.
2015. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!