Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincser kennel?

Törpe pincser kennel?

Figyelt kérdés

A távoli jövőben egyszer majd szeretnék egy ilyen kutyust, nézegettem is a kenneleket, de csak 2 olyat találtam, aminek még él a honlapja, de azokon is nagyon régi információk vannak fent :/

Akinek ilyen kutyusa van honnan, és nagyjából mennyiért vette?

Azt olvastam, hogy ők a többi százezres kutyákhoz képest olcsóbbak, ez igaz? (nem, nem az ár miatt akarok ilyen kutyát, csak szeretném tudni, hogy nagyjából mire számíthatok)

Minden egyéb tapasztalatot megköszönnék(mivel etetitek, hány órát sétál stb)



#kennel #táp #kölyök #pörpe pincser
2015. jan. 25. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
miért szeretnél törpe pincsert??
2015. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
nekem border collie-m van és én kérdeztem miért szeretnél törpe pincsert ismerősömnek van 4 törpe pincsere kerge kutyák nekem nem tetszenek miértnem szeretnél border colliet közép méretü és nekem most fognak születni kis kutyusok.Ja még valami a törpe pincseröl a kis kutyákkal sok a baj olvastam a neten azért is választottam border collie-t nagyon gyönyörű fajta csak ajánlani tudom a border collie-t :) :D
2015. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindenki maga dönti el milyen kutyát akar, és erre nem vagyok kiváncsi
2015. febr. 6. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
egyépkent te tudod én csak mondtam hogy hangos kutyus de amugy nagyon aranyos fajta és amugy nem kell ilyen morgósnak lenni (mert be k*******)
2015. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] . [link] (facebookon most születtek törpe pincserek és boccs az előbbi üzenet miatt :D . [link] MUSZÁLY MEGNÉZNED) :)
2015. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!