Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetértenétek e azzal, hogy...

Egyetértenétek e azzal, hogy azt a kutyát, amelyik emberre támad, azt azonnali hatállyal el kell altatni?

Figyelt kérdés
nagyon sok a megvadult kutya,és egyre több a kutya támadás. Az én kutyám is egyszer megharapott valakit, és én elaltattattam, mert nem akartam veszélyeztetni az amúgy is gyenge lábakon álló közbiztonságot.
2015. jan. 25. 22:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%

De ember ölhet embert? :'(

De nem vagyok egy nagy állat barát, de sajnálom azokat a kutyákat :(

2015. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Amit te itt kapsz most...
2015. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
93%
Az, hogy emberre támad szerintem nem teljes ok arra, hogy elaltassák. Előtte biztos "körüljárnék" minden lehetőséget, hogy biztosan tudjam nincs más lehetőség. A saját kutyámat illetően valószínűleg képtelen lennék így dönteni :)
2015. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kutya olyan, amilyennek nevelik. Ha egy kutyat lehet meg rehabilitalni, akkor meg kell probalni. A te hibad, hogy a kutyad eljutott a konkret harapasig. Meg lehetett volna elozni, de te cs.sztel nevelni, amig meg csak kisebb problemak voltak.
2015. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy unatkozó troll... :)
2015. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az embert altassuk el, aki képtelen felfogni, hogy ha b-szogatja a kutyát, akkor rá fog támadni, mert védekezik. És azt is altassuk el, aki tárgyként, tulajdonaként kezeli az állatokat. Baromi sokan vagyunk a bolygón, van miből selejtezni.
2015. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ritka,hogy minden előzmény nélkül odarohan és bamm,megtámad.Szóval a válasz nagy nem.NEHEHEM.
2015. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2015. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bollocks ***** válasza:
90%
A gazdát kellene leültetni gondatlan veszélyeztetésért, a kutyát pedig menhelyre vinni, majd keresni neki egy FELELŐS gazdit, majd rehabilitáció (amit a korábbi gazdival fizettetnék ki). Ha utóbbi sem segít semmit (ami szinte kizárt), akkor jöhet az altatás.
2015. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!