Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ónémetjuhász kutyát szeretnék....

PimpEsNeha kérdése:

Ónémetjuhász kutyát szeretnék. Csak, sajnos lakásban lakom a 4. emeleten. Az kielégíti a mozgásigényét ha?

Figyelt kérdés
Hétköznap napi 5-ször lenne kivíve sétálni egy-másfél órára. Hétvégén ugyan ezek + kimennék vele a Margit szigetre 2-3 órára (szombaton) és (vasárnap) kutyasuliba mennék vele.
2015. jan. 26. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2015. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Napi 3-4 séta elég :)


persze amíg kölyök addig 2 óránként le kell vnni

2015. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A napi 5x1 órát mégis hogyan teljesíted neki? Nem kötekedésből csak kérdezem. Ha sokat mész vele kielégíti az igényét. A legjobb ha valahol el tudod engedni és játszhat más kutyákkal.
2015. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Persze, tökéletes! : )

bárcsak mások is ilyen felelősségteljes és elkötelezett kutyatartók lennének mint te : D

sajnos ez másokról nem mondható el- pl valaki kint tartja a kutyát a kertben és soha ne sétáltatja mondván hogy annyi mozgás bőven elég neki amit ottt akertben futkos

de ez nyilván nem igaz

na mideg, ez egy kicsit off-topix már

de szerencsére nálatok nem lesz ilyen gond, boldog élete lesz a kutyádnak. :)

2015. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, 5x1 óra egy nap az eléggé irreális ha csak nem otthon dolgozol és nincs semmi egyéb teendőd.
2015. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez jó szerintem, de ugye lift van? Mert nekem is német juhászom van, de őket nem szerencsés sokat lépcsőztetni az ízületeik miatt.
2015. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hogy más kutyákkal is találkozzon, azzal nem lesz semmi gond, mert a házunktól itt van egy 2 saroknyira egy kb. 100 négyzetméteres (elég forgalmas) kutyafuttató
2015. jan. 26. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem meg, volt már kutyád vagy ez lesz az első?
2015. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kölyökként nem, felnőttként igen! De valóban elég neki 3-4 séta, nem kell öt :)
2015. jan. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valaki már kérdezte, van-e lift, és ez tényleg fontos, mert a kutyák gerince hosszú távon nem jól tűri a sok lépcsőztetést. Én az akkor 7 éves kutyámmal ezért költöztem 4.-ről földszintre.
2015. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!