Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kan stafford miért nem...

1 éves kan stafford miért nem hajlandó védekezni vagy csak valami dominanciát ki mutatni más állatokkal szembe? Csak nyal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
mondjuk mert normális barátságos kutya? ráadásul még gyerek.
2015. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném,ha aggresszívá vállna csak furcsállom,hogy az alom testvérei mindegyik határozottan lép fel idegen kutyákkal szembe.
2015. jan. 28. 08:25
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert ő nem domináns.
2015. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazából nem számít mert nem is igen lesz lehetősége az udvarról vagy a kenelből a hátsó udvaron kiszökni.

De kicsit ér vágás számomra,hogy egy staffordtól a szomszéd macskája is "keményebb".

Viszont gondoltam rá mikor elhoztam így házörzőnek egy másik kutya van "beállítva":) vele nincs gond egész pici kora óta hevesen tiltakozik a betolakodókkal szembe... de elég rá nézni és 5km körzetbe kerülik el a házam:D

2015. jan. 28. 08:41
 5/21 A kérdező kommentje:

Válltozhat még amúgy a kutya természete?

Azt elfelejtettem,hozzá tenni hogy mindenkit szeretne magáévá tenni tudom kicsit viccesen hangzik de ezt másképp nem tudom megfogalmazni. Férfiakra van kihegyezve velem is próbálkozott de tettem róla,hogy ne jusson eszébe többet.

2015. jan. 28. 08:48
 6/21 anonim ***** válasza:
rendezd a falkavezér témát, és ivartalaníttasd.
2015. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

'mindenkit szeretne magáévá tenni tudom kicsit viccesen hangzik '


Igen, úgy tudod viccesen hangzik? Szerintem meg marha gázul, nekem a bőr égne a pofámról, ha a kutyáim bárkit meg akarnának hágni. Egyikük szintén staffi-pit jellegű kan.

2015. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Először azt írtad, hogy a kutyád nem hajlandó dominanciát kimutatni, utána meg azt, hogy mindent a magáévá akar tenni, ergo meg akar hágni. Most akkor mi is a probléma pontosan?

Ha hág, azt tiltani kell!

2015. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
:((
2015. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Van arról fogalmad, hogy mi a dominancia?
2015. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!