Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek az oltások?

Mennyibe kerülnek az oltások?

Figyelt kérdés
A kutyák parvo, kombinált, valamint veszettség elleni oltások ára érdekelne helyenként, mivel az én kutyámat (véleményem szerint) drágán oltja az állatorvos.
2010. febr. 8. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9:45 Teljesen egyetértek. Nálunk, lassan már minden utcában van egy állatorvosi rendelő. Régebben előfordult, hogy csak több órás várakozás után jutottunk az orvos elé. Manapság már nem kell várakozni, senki sincs elöttünk, a rendelési idő felére csökkent, szombat délután, vagy vasárnap 20-30 km-re kell vinni az állatot. Ilyen esetekben azt hinné az ember, hogy kialakul a konkurencia harc ami az árakat kedvezőbbé tenné, de erről szó sincs, inkább emelik és azon a pár emberen akarják behozni a régi bevételeiket.

Tudom, sokat tanultak, letettek már valamit az asztalra, sokba került a felszerelésük, a rendelő fenntartása, de akkor is túlzásnak érzem, hogy pl. egy fülbekukucska és egy fülcsepp 10 000 Ft és itt még nincs vége.

2010. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nálunk 5000 volt minden oltás, a veszettség elleni 3400 ha jól emlékszem..

de mi adattunk neki Lyme kór ellenit is, az 7200 volt 2x.

2010. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk besza...ás hogy milyen áron van 1500 volt a kutya minden oltása kis korában darabonként, azóta hortak kullancs ellen is mert megcsípte ott 3 napig vittem minden nap, minden alkalommal kapott 4 szurit ez kompletten került 2000 forintba.
2010. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pesten a kombinált 5500, a parvo 5200
2010. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!