Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne ideális...

Milyen kutya lenne ideális lakásba? (Nekem)

Figyelt kérdés

Szeretnek kutyát vásárolni idővel, 15 éves vagyok. Volt már egy keverék közsepes termetü kutyánk, aki most már 1,5 eve meghalt. A szüleim is most mar megengednenek egy sajat kutyat nekem. Lakasban elunk, es nem tudom milEn kutya lenne az ideális. Nagyon kicsinkutyat nem szeretnenek . Tehet ilyen szobakutyát. De lakasba nagy testu kutya sem lenne jo. En legszivesebben olyan kutyat szeretnek ami azert megvan a lakasba de nem kistestu es nem is nagytestu. Illetve lehet vele foglalkozni komolyan, ertelmes falyta.

Milyen falytát javasoltok?



#kutya #kutyafajta #tartás #kutyatartása
2015. jan. 28. 14:59
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az, hogy neked milyen faJta lenne jó, elsősorban attól függ, hogy mennyi időt tudsz vele lakáson kívül foglalkozni, illetve hogy mekkora az a lakás, ahol élnie kell.
2015. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Beagle!
2015. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Falyta - Fajta

milEN - Milyen


Szerintem látogass el egy menhelyre, és válassz onnan. Mást nem tudok javasolni, ráadásul azt sem tudjuk mit tudsz adni egy kutyának. Szobakutyát napi háromszor kell sétáltatni, legyen az kis vagy nagytestű. Egyébként megfelelő foglalkozással nagytestű is elvan lakásban.

2015. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
milEN- gondolom telefonról írta, és elgépelte. Nem magyartanárt kért...
2015. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Menj el menhelyre (15 évesen még kísérő kell), és sétáltass kutyát. Ezzel magadat is felméred, és előbb utóbb lesz egy kutya, amelyiknek a pórázát nem tudod visszaadni. Az lesz a te kutyád
2015. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A lakas nagy.

Ismerosomnek van pitbull-amerikai staffordshire terrier kutyaja, amit egy joval kisebb lakasban van ugyanugy napi 3x van levive setalni es teljesen jol megvan aranyos kutya . Eleg sokan kritizaljak ezt a fajtat, hogy agressziv , de ez a kitya egy nagyon gyerekbarat, kutyabarát. Nem tudom altalanossagba valakinek tapasztalata vagy ismeri e ezt a fajtát, velemeny roluk?

2015. jan. 28. 15:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Setaltatni mar gondoltam a rexre mentunk el de ott annyira bonyulult volt a seteltatasi feltetelek. Kellet önkéntesi kártya, akkor az meg 2het meg kilyon meg stb. Nem tudjatok pest kozelben vagy pesten hol van olyan menhely ahol tenyleg sok kutyus van es egyezeruen el lehet oket vinni setalni? Milyen menhelyet ajanlanatok?
2015. jan. 28. 15:21
 8/13 A kérdező kommentje:
(Bocsi ha valamit elrontok, vagy elgepelek. Telorol vagyok.)
2015. jan. 28. 15:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az Elek-Ágh menhelyre megyek néhanapján Tökölre. Rengeteg kutya, nagyon lelkes személyzet


Esetleg próbálkozhatsz a Mancsrancs-nál is

2015. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oda ha barki odamegy kovihet kutyát sétálni?
2015. jan. 28. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!