Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik terrier fajta a legjobb?

Melyik terrier fajta a legjobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 14:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
A legjobb az amerikai pitbull terrier!!!
2015. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Osztán mégis mire legjobb? Különben nincs legjobb, a terrierek en bloc a legjobb kutyák szvsz. Ösztönerősek, makacsak, energikusak, ragaszkodóak, amilyennek egy kutyának lennie kell. Nekem különösen tetszenek a foxik, jack russellek, az airedale-ek, a staffik, pitek, bedlingtonok, de yorkie, westie vagy bullterrier nem kellene.
2015. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mire?? Számomra egyik sem, nem szeretem a terriereket. De hogy számodra melyik a "legjobb", azt mi honnan tudjuk??
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De amúgy nem igaz, ha a mai bullterrier olyan lenne, mint régen, akkor azt is szívesen tartanék, gyönyörű állatok voltak: [link]
2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es!


Ez sajnos sok fajtára igaz! :(

2015. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek melyik a legjobb! :)
2015. jan. 29. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha lakásba kell, akkor a yorksire terriert ajánlom. Nem hullik a szőre, allergia mentes haja van. Rendkívül intelligens, társasági kutya. Vidám kis bohóc, sok szabadidős programot is tudsz tervezni vele. Sokan nem is tudják, hogy ez a kis társasági kutya mire képes.
2015. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most pit keverékem van. Imádom.

De ha egyszer majd lesz egy nagy testű kutyánk, az mellé szeretnék majd egy foxit, vagy jack russelt.


De a kérdés még mindig adott: MIBEN a legjobb???

2015. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A westie a legjobb terrier a számomra! Igazi kis bohócok, nem lehet őket nem szeretni.
2015. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Melyik jobb, a Porshe vagy a Range Rover?

Melyik jobb, a futócipő vagy a túrabakancs?

Melyik jobb, a vaníliafagyi vagy a marhapörkölt?


Nekem mellesleg Jack Russellem van. Nekem ő a legjobb. A többi Jack Russellről nem tudok nyilatkozni.

2015. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!