Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rizses-brokkolis húsgombócot...

Rizses-brokkolis húsgombócot szeretnék készíteni a kutyusomnak, de valami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Azt írja hogy, olajban kell kisütni a gombócokat. Biztos hogy jó lenne egy olajos kaja egy havanese-nek? Vagy főzzem meg a pulykamellet is és úgy csináljak gombócokat?

[link]


2015. jan. 29. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Atyaeg, milyen jol el a kutyad. Szivesen elfogadnalak felesegenek :D
2015. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Örülj neki, hogy nem harap meg. Brokkolival, rizzsel etetni egy kutyát - minimum merész...
2015. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a releváns válaszokat. Az értelmes emberek válaszát várom.
2015. jan. 29. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy süsd meg vajban, és jól itasd fel róla után, vagy sütőpapíron sütőben süsd...
2015. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 29. 16:56
 6/12 anonim válasza:
Értelmes válasz volt, az nem értelmes, aki zöldséggel és gabonával etet egy kutyát.
2015. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy etethetem e, hanem hogy hogyan készítsem el. Tanulj meg olvasni. Illetve tájékozódj, hogy a kutyáknak mit lehet és ajánlatos még fogyasztani, elegem van már az ilyen okoskodó idiótákból mint Te, aki minden kérdésnél pofázik, de fingja sincs hogy miről.
2015. jan. 29. 18:28
 8/12 anonim válasza:
Na Te aztán nagy ésszel rendelkezel utolsó válaszoló, bravo. :D Nagyon sokan főznek a kutyájuknak, mint pl Én is, pl répát, mert édes íze van és nem mellesleg nagyon egészséges is. Igen a kutyáknak is jó te agyatlan, nem csak az ember eheti meg és a nyúl. Mondanak neked valamit a vitaminok? Semmit? :) A tápokba is szoktak tenni zöldséget, sőt mondok még valamit még a jobb minőségű konzervekbe is. Nem csak Morzsi meg társai léteik, de lehet hogy te csak azokat ismered. :D Semmi gond, ha ennyi eszed van, csak akkor nem értem hogy hogy mersz válaszolni egy ilyen kérdésre. :P :D
2015. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ödi2 ***** válasza:

Szia! Szuper a recept,hétvégén mi is kipróbáljuk!

Párom üzeni,ha frituban sütöd és papírtörlőre szeded úgy is tökéletes lesz... :-)

Átadtam! :-)


Ha van még ilyen recepted csemegékről,akkor nem küldenéd át privátban,ha van 1-2 perced valamikor?


Köszönjük! Max,Bella és Bohus! :-)

2015. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, akkor úgy fogom csinálni. :) Nincs több kutyakaja receptem, erre is csak véletlen bukkantam rá, de ezelőtt főtt csirkenyakat kapott illetve tápot, meg real nature konzervet. Most jelenleg csak tápja van, de hétvégén én is elkészítem ezt neki. :)
2015. jan. 29. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!