Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől emelheti fel a kutya az...

Mitől emelheti fel a kutya az egyik lábát folyton?

Figyelt kérdés
az egyik kutyám kb 2 éve ha simán meg a hátsó bal lábát felhúzva tartja.Ha viszont játszok vele,kergetőzünk,labdázunk , kaját dobok neki akkor simán fut vele,meg két lábra áll.Mi lehet a baja? Beakadt ízület?
2015. jan. 31. 23:30
 1/10 A kérdező kommentje:
* 2 éve ha simán meg*
2015. jan. 31. 23:31
 2/10 A kérdező kommentje:
* 2 éve ha, simán megy*
2015. jan. 31. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve? És azalatt nem sikerült ezzel eltévednetek az állatorvoshoz?
2015. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem.Szüleim soha sincsenek itthon.Én meg nem tudom elvinni.
2015. jan. 31. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Kistestű kutya? Akkor könnyen lehet, hogy patellaficama van, amit nem lenne rossz megmutatni állatorvosnak! Persze lehet sok más is, de akkor még inkább meg kellene mutatni! Mikor oltatni viszitek, vagy féreghajtót kértek, komolyan sosem jutott még eszetekbe megkérdezni erről a dokit?
2015. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szüleim soha sincsenek itthon.Én meg nem tudom elvinni."


2 éve nem volt egy olyan nap, amikor otthon lettek volna 2 óra hosszát? És akkor nem is jársz suliba/dolgozni, mert anyu és apu nélkül megáll az élet? :O

2015. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

vagy csípőízületi diszplázia

esetleg a mancával is lehet valami

vagy bármi


amikor meg játszik vagy izgalomban van, gyorsan kell cselekednie, akkor inkább bevállalja a kisebb fájdalmat az izgalmasabb dologért vagy ilyenkor az adrenalin miatt kevésbé érzi

2015. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 éve baja van a kutyának, orvos nem làtta...ezek szerint oltást se kapott?

Te miért nem viszed el? A szomszéd kislàny 9 évesen egyedül hordja a kutyáját orvoshoz.

2015. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 év alatt hogyan kapott akkor kötelező veszettség elleni oltást, ha orvoshoz nem tudjátok elvinni?

Egyébként miért nem tudod elvinni? Pórázra veszed, és elmentek az állatorvoshoz. Csak ő fogja tudni megmondani, hogy mi baja a lábának, mi itt látatlanban biztos, hogy nem.

2015. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én várom már azt a kérdést, hogy: kutyám lábát levágta a villamos, mit csináljak vele?

de ne ítélkezzünk, lehet hogy Debreceniek, ott meg ugye ( Pató Pál úr ) lassan működnek a dolgok:)))))))

2015. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!