Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka chihuahua...

Kan vagy szuka chihuahua kiskutyat valasszak?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen tapasztalatai vannak? Mindenkeppen ivartalanittatni szeretnem majd a kesobbiekben. A kan ivartalanitas utan is "jelol"? Tudom, hogy kiskutya szemelyisegetol is fugg, de azt hallottam, a szukak nyugodtabbak, kevesebbet ugatnak. Elore is koszonom a valaszokat, es barmilyen tapasztalatnak orulnek chihuahua-val kapcsolatban, mert szerenek jo gazdi lenni:)
2010. febr. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
barátnőmnek zsemle színű csivijei vannak, egy kisfiú és egy kislány.Egyikkel sincs baj, a kisfiú már 2 éves, de abszolut nem jelöl. A lány nyugodtabb, a fiú játékosabb. A fiúk amúgy olcsóbbak!
2010. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szukák minden fajta kutyánál nyugodtabbak, mint a kanok. Ha ivartalanítod, akkor meg a tüzeléssel sem lesz problémád. Én mindenképpen szukát mondanék, de nyilván akinek kan van, az arra teszi le a voksát.
2010. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ivartalanított kanok is jelölnek, de jellemzően kevesebbet (hiszen kevésbé dominánsak, ezért nem éreznek késztetést, hogy minden egyes pisit lejelöljenk).

Előfordul, hogy ami csak rendes nagy pisi ürítés, azt guggolva csinálják.

Ismerkedj meg pár kutyával, kannal, szukával is, abból el tudod dönteni, hogy melyik nem tetszik jobban.

2010. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 2 éves lány csivavám. Hát.. azt nem mondhatom rá, hogy nyugodt, kis rosszcsont :) De nagyon jó jelzőkutya. Az utcán, szerencsére már nem ugat.

Egyébként ivartalanítva van, de így sokkal jobb, mert nem kell rá bugyit húzni amikor tüzel.

2010. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!