Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyus nyakán pupli?

Kutyus nyakán pupli?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 3 hónapos dobermann kutyusom. A nyakán megjelent egy kis pupli ami nem tom miért van ott. A kutyus vidám eszik, iszik, játszik. Minden oltást megkapott, az utolsókat épp a napokban. Az orvos azt mondta, h adjunk neki B6 vitamint, és figyeljük ha nő vagy nem múlik vigyük el komolyabb kivizsgálásra. Van vmi ötletetek, h miért lehet az ott neki? Mielőtt bárki lerohanna, a kutyus tenyésztőtől van, hivatalos kennelből, törzskönyves, a szüleit láttam, és azok illetve azoknak a felmenőinek is az egészségügyi szűrésről készült papírjait. Az alom többi tagja állítólag makk egészséges. Ezt csak azért írtam, mert szoktam látni az itteni kommentelőket...

2015. febr. 1. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ott a csomó ahol az oltást kapta, akkor az oltás miatt lehet. Pár nap, s elmúlik...
2015. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen korban ritka a daganat, általában oltás helyén kialakuló irritációról van szó.
2015. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Donagirl válasza:
az en dobimnak is volt,az oltas miat,nekem az orvos tanacsolta h maszirozam kapot valami gyogyszert ra par napon belul elmult,
2015. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!