Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem gyanús ez a hirdetés?

Csak nekem gyanús ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira fényezik, de akkor miért csak 20.000 Ft?


2010. febr. 9. 21:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
képeken látszik, milyen sok kiskutya van, biztos drága nekik a tartás:))
2010. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Arra tippeltem volna,hogy nem adnak törzskönyvet de ahogy látom maximálisan "felszerelték" a kiskutyákat. Lehet hogy télen kevesebben vesznek kutyát,meg az agár amugysem egy divatos fajna manapság,gondolom nem olyan könnyü eladni mint a yorkit . Azért érdeklődni kell,de ha tényleg törzskönyvezve + a többi feltétel is adott amit odairtak,akkor egyszerüen tényleg csak minél hamarabb jelentkezőet akarnak találni,.
2010. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem néztétek az apróbetűs részt: "igény szerint törzskönyvvel is!! " Úgyhogy csak törzskönyv nélkül 20 ezer, törzskönyvvel fizethetsz, mint a katonatiszt.
2010. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó beszélőkével megáldott szaporító. Máskülönben nem csak igény szerint törzskönyvezne... Tudom, mert sajnos én is így jártam, mikor kutyát vettem, csak később jöttem rá, hogy jól átvertek, a szaporítónak mesteri szövege volt, hogyan kell magát tenyésztőnek álcázni. :S És nem kutyagyáros volt.

Nem szabad olyan helyről kutyát venni, ahol a törzskönyvet csak igény esetén adják. Mert normális tenyésztőnél ez alap, ráadásul ha minden klappol, akkor a törzskönyv 5.000 forintjában van, tehát nem ettől lesz drága egy kiskutya.

A legrosszabb eset, mikor a szaporító olyan mesterien hazug, hogy a kutyákat majdnem olyan árba adja, mintha tenyésztőtől lennének a kiskutyák. Sajnos van ilyen... Nagyon alaposan tájékozódni kell a kennel kiválasztása előtt, sajnos tapasztalatból is mondom, és ez a hirdetés egy hasonló példa.

2010. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Akiteki ***** válasza:
49%

Ismerem a szülőket. Egyik sem bajnok sehol, sem kiállításon, sem versenyben.

Megismételt párosítás: ja, mert együtt vannak, és évente lesz egy alom, nem vigyáznak rájuk.

Igy is elviszik a kölykök nagy részét orvvadászatra, azok megérnek 2-3 évet, aztán kilövi őket a vadász, vagy súlyosan megsérülnek vadászat közben.

Egyébként meg az expressz oldalon tisztességes tenyésztő nem hirdet.

2010. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Tök egyszerű: az Expresszen csak szaporító hirdet. Ennyi.
2010. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Kedves előző!

Rengeteg TENYÉSZTŐ, sőt MESTERTENYÉSZTŐ hirdet az Expressz-en.

Úgy látszik, Te nem olvasod a hirdetéseket, csak frázisokat puffogtatsz ezzel.

Az Expressz igenis az első számon kiemelt hirdetési oldal szinte mindenütt.

Évtizedekre visszamenőleg a legfelkapottabb hirdetési felület, írottan, és a web-en is.

Éppen azért, mert könnyen elérhető a hirdetés, mindenki ott nézi először.

Gazdasági válság van, a kutya nem üzlet manapság, /tenyésztőne főleg nem/ mindenki ott hirdet, ahol elsőként keresik.

2010. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kamu... A kölyköknek tök átlagos színe van, és még azt sem tudja leírni rendesen, hogy 'shampion' :D
2010. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

Sziasztok!

Nekem is most született az első havanese almom,és nagy szeretettben cseperednek,sok törődéssel vagyok irántuk.Törzskönyvvel és chippel adom őket,de ha valakinek ez nem fontos akkor gyakorlatilag felesleges mert minek is?!Nem a 4.500-a sok hanem a sok 4.500-a sok.És itt a baj nemcsak a tenyésztőkkel van,attól még nem lesz mindjárt szaporitó aki le sem sz...-ja a kutyát csak életben tartja hogy szüljön.Azzal is van gond,hogy van aki eredményes extra kölyköket akar pár 10-ezerért mégis hogyan?Én is megfizettem anno a kölykök árát,és nem alkudoztam!DE!!!Vettem én kölyköt a Kántorvári Mini Kennelből is sok 10-ezerért,és a kutyám a tenyészemlén nem felelt meg!!!Jah és még csak megbeszélni sem volt hajlandó a dolgot.Attól még imádjuk őt,csak nem éppen hobbynak szántam.A másik kutyusom pedig kit az emberek lehet szaporitónak sorolnának mert igény szerint adta a tk-vet gyönyörű eredményes.Itt a lényeg,hogy a szülők milyenek?Aki tenyészt ott a szülők rendelkezzenek olyan papirokkal amivel kell aztán akinek nem fontos,hogy legyen tk-hát ne legyen CSAK SZERESSE!!!:)és ez a legfontosabb.

2010. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Jah és a legtöbb jó tenyésztő ismerősöm az expresszt ajánlotta!!!!:)
2010. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!