Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek most, hogy valaki...

Duducika kérdése:

Mit tegyek most, hogy valaki két kis termetű keverék kutyát dobott be az udvaromba a kerítésen?

Figyelt kérdés
A rendőrség az önkormányzathoz küld, azok illetéktelennek tartják magukat.A menhely nem hajlandó befogadni, chipezve nincsenek, én anyagilag nem tudom vállalni a tartásukat. Ha kiűzöm őket, feljelentenek.
2015. febr. 4. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, h nem tudod vállalni és kész! Keressenek nekik ideiglenes befogadót! Vagy vállald be őket úgy, hogy mindent a menhely fizet. Így sem tudod megoldani?
2015. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig a rendőrségen kell ragaszkodni (talán inkább a szüleidnek) hogy oldják meg a helyzetet, hívják az illetékeseket, nem a te dolgod. Tegyétek le a kutyákat nekik és mondjátok, hogy akkor most vegyenek fel jegyzőkönyvet, mert állatkínzásnak minősül, ha valaki csak úgy kidobja a kutyáit, kezdjék keresni a tettest, aztán azt is vegyék bele, hogy ők nem voltak hajlandóak megoldani a helyzetet. Rögtön tudni fogják, mi a teendő..
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Ezerrel kezdd osztani Facebookon, lehetőleg megkapó fotókkal és részletes leírással az emberek kegyetlenségéről és a kiskutyák cukiságáról.
2015. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegyik tanácsot köszönöm! Az első válaszra: ha tudnám, ki dobta be, őt venném elő-ez nem jön be nekem. A második már jobbnak tűnik, de a rendőrséget nem lehet sarokba szorítani, s ezekkel az esetekkel nem is foglalkoznak, mert igazából tényleg önkormányzati hatáskör-lenne (ebtartás szabályainak megsértése).Ők azt mondják, nincs, akit ezzel meg tudok nevezni. Ha lesz, menjek vissza. A harmadik válaszra: cukiságokat nem igazán tudok a Face-en mert két igazán koszlott, ronda kutyáról van szó, akiket azért biztosan lehet szeretni,de van saját kutyám és nem kívánok kutyafarmot létesíteni, és anyagiakban sem bírom. Hja, hogy a szüleimnek a tanácsát...60 éves vagyok, anyyit már én is tudok magamtól...
2015. febr. 5. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!