Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a hirdetéshez?

Mit szóltok ehhez a hirdetéshez?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem elég szomorú:S:(


2010. febr. 10. 14:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%
Azért kell arra gondolni, mert nincs garancia, hogy nem fog 2x annyi kutya születni, mint amennyinek gazdát tud találni. Mi a 6kistestű kutyának úgy alig találtunk gazdát, hogy autóval házhoz vittük az egész országban. Nyilván az anyakutyát is azért dobták ki, mert a kísérletezgetés közben meggondolta magát a kedves gazdi. Vagy én vagyok rosszindulatú is biztos csak véletlenül nem olvasta a kb. félmillió hirdetést a megtalát kutyájáról.
2010. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be az oldal nálam, de a címét látom. A baj már ott kezdődik hogy az a kutya még két éves sincs! Eg szukát, 2-3 éves kora körül lehet fedeztetni először, 3. tüzelés után... :(

Az ország tele van keverék kutyákkat sőt már fajtatiszták is dögivel vannak a menhelyen! Ő gondolom nem fogja őket ivartalanítási szerződéssel, elővásárlássi joggal elajándékozni, tehát nem tudja garantálni hogy valamelyik kölyköt nem fogják-e elletni, verni, éheztetni, kidobni stb! Mert már az is bajos hogy gazdát találjon nekik! Nagyon gazdak lehet az illető mert a normális kiskutyanevelés nagyon sokba kerül! Lehet hogy beteg kiskutyák születnek mert ő ugye ezt nem ellenőrzi, azon kívül a kutyának nem jó az ellés, ő nem akarja csak muszáj neki. Szerintem a kutya a társad nem egy olyan akivel kiséletezni kell!

Ha valaki akar kutyát az menjen a menhelyre!

Kár hogy ezt egyesek nem értik! :(

2010. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a soproni eset nem keverék volt hanem mudik.
2010. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Megtalálható az oldalon a mail címe, írjatok neki!!!! Én írtam:

[link]

Kérem olvassa el ezt az oldalt, mielőtt befedezteti a keverék kutyáját.

Nézze meg az EGYSZERI ALMOK című bekezdést.

Hát nem szőrnyű hogy mennyi gazdátlan kutya (sajnos 90%-ban keverék) szenved menhelyeken, kóborol utcán?

Miért tenne ilyet Ön is?

Többsége ezeknek a kutyáknak, így születik, hogy majd meglátjuk mi lesz....

Ha igazán szereti a kutyáját elviszi ivartalaníttatni!


Köszönöm hogy elolvasta..

2010. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy a soproni eset nem keverék volt, de a sajnos a "kísérletező kedv" azonos...:-(
2010. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem úgy sem fog jelentkezni senki a hirdetésre. Legalábbis remélem. Majd valaki ingyen elviszi a kutyáját oda, ahol a hirdető lakik, hogy korcs kölyköket gyártson.
2010. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
32%

ezt írta nekem vissza:

Kedves Réka!


Nekem a kiskutyák ha megszületnek nem az a célom hogy az utcára dobom őket hanem lenne gazdija mindegyiknek mert ez egy állatbarát terület ahol élek és kb az utcán 3kóborkutyus járkál és nem több!ÓÓÓhhh igen,és nem is pusztítom el a kicsiket ha nem lesznek szépek,hanem elajándékozom őket és biztos hogy lenne gazdujuk!Már lenne rá jelentkező akinek kellene a kiskutyuska!


Köszönöm hogy elolvasta..

Attila

2010. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy utcában 3 kóborkutya az aztán semmi ugye?
2010. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Még ha el is tudja ajándékozni őket, akkor is egy alomnyi kölyök hal meg miatta a gyepin, mert az ő kísérletezéséből származó kölykök elveszik a jó gazdikat azoktól, akik már megszülettek és szenvednek egy menhelyen vagy gyepmesteri telepen.
2010. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!