Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet terhes a kutyám?

Lehet terhes a kutyám?

Figyelt kérdés

Kb. háromnegyed éve került hozzánk, de már másfél éves. Tacskó (lehet keverék)és a kicsit mintha a hasa is nagyobb lenne és a mellbimbói is. A kerítésen kívül még nem volt, más kutyákkal nem találkozott, de lehet hogy a szomszédba valahogy át tud járni, de tudtommal ott nincs kutya, hacsak nem vendégségben volt Karácsonykor (vendégek hozták magukkal). Már többször is néztem hogy nagyobb a hasa, de a mellbimbóit csak most vettem észre.

Köszi hogy elolvastad :)



2015. febr. 7. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el állatorvoshoz, és akár vemhesült, akár nem, ivartalaníttasd! Nem kell több keverék, egyébként is, rengeteg probléma beüthet egy vemhesség alatt. Miért nem figyeltél a kutyádra jobban?
2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, lehet vemhes. Ivartalaníttasd mihamarabb!!
2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Vemhes és csecsbimbó a helyes szóhasználat.
2015. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Terhes nem lehet, maximum vemhes.

Esetleg orvos? És ha már ott vagytok és az akkor időpontot is kérhettek ivartalanításra mert már folyót lehetne fakasztani a rengeteg keverék kutyákból amik a menhelyen élik le az életüket.

Ja és elég gáz hogy a kerten kívül nem járt szegény kutya.

2015. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom,vidd dokihoz mi hamarabb!
2015. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, nagyon sokat segített a válaszod :*

#2 És mi van ha én akarok kiskuytákat??? Tudod nem parancsot hanem választ vártam. És egyszerre sem kell mindkettő.

#3 Lehet hogy azért írtam ki a Gyakori KÉRDÉSEKre a KÉRDésemet, mert nem értek hozzá?! Áhh, dehogy is! Ez valószínűtlen

#4 Rád is érvényes a hármas, köszi a kioktatás :* Aranyos vagy. LEHET hogy keverék. LEHET. Ez feltételes mód. Hallottál már róla? Egy iskola nevű nagy izében tanítják, tudod... És azt tudod hogy miért nem volt még ODAKINT??? Nem. Nem tudod. Képzeld előző kutyánk túl sokszor szaladt ki a kertünkből póráz nélkül az útra, aminek következménye az lett, hogy egy autóval közlekedő, sebbesség korlátott átlépő idióta elütötte. Megsérült a lába, és sajnos a feje is. Kb három hét gyógyulás után rohamot kapott és el kellett altatni.MEGHALT. Amint átélted, gondolkozz el, hogy miért kell a másikat kritizálni, úgy, hogy nem tudsz róla ****-t se.

Köszönöm.

2015. febr. 7. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Kerten kìvül nem járt????? Gratulálok.

Ha nincs ivartalanítva, akkor lehet vemhes, el kellene vinni orvoshoz, aki megvizsgálja, és megbeszélni az ivartalanítást.

2015. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Az előző is azert szökött, mert nem volt sétáltatva eleget. Erre nem az a megoldás, hogy ezt sem viszed, hanem hozzászoktatod a pórázhoz, és sétáltok.
2015. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Köszönöm szépen, nekem tudod miben halt meg az első kutyám? A szeme láttára ütötték el amikor hívtam haza mert igen, sajnos elszökött,és örülj neki hogy még 3 hétig veled marathatott mert az enyém ott helyben meghalt! Tudod mennyi idős voltam? 10! K*rvára átérzem a helyzetet köszönöm szépen!

4-es voltam.

2015. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Olyan kedves vagy privátban :) leszünk barátok?

Ja, bocs, ény nem barátkozok felelőtlen állatkínzókkal:) Itt legy3n akkora szád, ne privátban :)

2015. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!