Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 6 hónapos kis bichon havanes...

A 6 hónapos kis bichon havanese kutyám, teherbe tudja ejteni a 7 éves havanese szukát? Mert tüzel a kutyusom, és a kölök nagyon rá van "állva"

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg a szukát nem szeretnéd ivartalaníttatni? Igazi, felelős gazdák legkésőbb ebben a korban ivartalaníttatják a szuka kutyájukat, és akkor nem kellene ilyentől tartani. Addig is zárd külön őket, mert ha még nem is sikerülne befedeznie a szukát, ne ugráljon rá egyfolytában és ne stresszelje magát a kan fölöslegesen.
2014. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
6 hónapos kölyökkel nem szabad fedezni! Neked leginkább semennyi időssel mert nem értesz hozzá. Ivartalanítsd mindkettőt és nem lesznek problémák, csak 2 boldog kutyád.
2014. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mivel mindkettő ivaros, természetes, hogy rá van állva... ivartalaníttasd mindkettőt, most pedig zárd el őket egymástól, nehogy baj legyen!
2014. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak képzeld el, milyen lenne, ha egy 16 éves kissrác teherbe ejtene egy 60 éves nénit! Szerinted szerencsés gyerek születne belőle?

6 hónaposan eleve szerintem nem is ivarérett a kan kutya. Az hogy párzó mozdulatokat végez a szukán, azt jelenti, hogy ő akar lenni az úr a házban, ez a dominancia jele. De ettől a szuka nem fog teherbe esni.

2014. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Húuutolsó nagyonsok hülyeséget hordtál össze.

1. Egy 60 éves nő már nem tud szülni

2. Ha mondjuk egy 16 éves srác teherbe ejt egy idős nőt, aki még klimax előttvan, abból ugyanolyan egészséges gyerek születhet, mint ha egyidősek lennének.

3. Egy 6 hónapos kutya simán lehet ivarérett, pl. a kistestűek

2014. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül túloztam. De a legjobb lenne, ha a kérdező nem engedné a kiskutyáinak, hogy pározzanak.
2014. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Első sorban köszönöm a válaszokat! Második sorban, 1 honapja vettem a 6 hónapos kutyust és 2 napja hozták a 7 évest... Megakartak szabadulni tőle, én meg befogadtam. Miután elhozták, láttam hogy tüzel. Nyilván fogom mind 2 ivartalnitani, viszont, az este már össze ragadtak. Nekem azt mondta az ex gazdi, hogy ne aggodjak, mert még túl kicsi a kan, hogy ilyet tegyen... nem voltam nyugodt, ezért kérdeztelek benneteket ( hétvégén itt nem rendel állatorvos ). Ugy gondolom, hogy ettől, még nem vagyok felelőtlen, nem kéne támadni! Vólt már uszkár, cocker és schnautzer kutyám is, de ilyen helyzetben nem voltam soha mint most és bichonom is most van előszőr.
2014. szept. 28. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A szukát mielőbb vidd el, mert lehet, hogy vemhes lett! Így is megcsinálják az ivartalanítást, ne vállalj be egy almot!
2014. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Nekem is 6 hónapos a kiskutyám, és nem ivarérett. Persze ettől még lehetnek csodák. Mindenesetre nem nekik való a szex még. Valahol olvastam, hogy a túl korai közösülés a fiú kiskutyáknak is árthat, péniszük elferdülhet, mert még nem elég erős, ez később problémákat okozhat. Szóval nézesd meg a kisfiút is.
2014. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyünk orvoshoz! És még 1 köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 29. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!