Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könnyen megtanítható...

Milyen könnyen megtanítható parancsszók vannak még?

Figyelt kérdés

Akarom tanítani a kiskutyánkat de az ilyen alap dolgokat mint az ül, fekszik, pacsi, forog, gyere, hozd, marad mind tudja.

szóval milyen parancsszót lehetne neki megtanítani , amit így 6 hónapossan megtud tanulni?


2015. febr. 8. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítás, hempergés, lelövés, meghajlás, nyuszizás, valaminek a kerültetése, ugatás, és még ezer trükk és feladat.
2015. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt hogyan lehet megtanítani, hogy például oldalra feküdjön, mondjuk a lelövésnél? Mert akárhogy próbálkozok, mondom hogy fekszik aztán amikor elakarnám fektetni egyből feláll, jutalomfalattal is, nem hagyja magát.
2015. febr. 8. 17:17
 3/3 neige ***** válasza:

Játékainak nevét, 2-3 darabot könnyen megjegyez, aztán már csak a "hozd"-dal kell összeegyeztetni. Ugatást én is ajánlom, a fel-le kombinációt is, mert hasznos.Hívhatod lábhoz is, annak is nagy előnye van.Próbálhatsz a maradra ráerősíteni, hogy ne csak két méter legyen a távolság, hanem öt vagy tíz..

Nálunk a "halottkutya"-t egyszerűen megtanulta, de én nem borítottam, hanem a jutalmat húztam az orra előtt, magától feküdt az oldalára.

Taníthatod neki a "szégyelld magad" klikkerrel, cellux-ot teszed az orrára, és ha felemelte a mancsát klikk, jutalom.Ez is gyorsan megy.

2015. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!