Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apportírozás megtanítható...

Apportírozás megtanítható kutyusoknak?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanítani velük mivel nagyon sokat mozgok velük és valami játékot is szeretnék beiktatni.

A labdától sajnos félnek ezért az sajnos kilőve.

A válaszokat megköszönnöm!


2012. máj. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért félnek a labdától?

Mennyi idősek? Milyen fajták?

2012. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az apportírozás bármelyik kutyának megtanítható, mint feladat. De ha ők egyébként nem apportosak, akkor játékként ki van lőve.
2012. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egyikőjük egy 2éves golden retriever keverék

A másik pedig egy 4éves golden retriever keverék.

A kisebb azért fél a labdától mert kiskorában véletlenül fejbe vágta egy foci labda.

A nagyobbról viszont nem tudom menhelyi kutyus csak itthon vettem észre hogy eléggé tart tőle.

2012. máj. 25. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát barátkoztasd meg őket a labdával, és/vagy ne labdával tanítsd őket. Használhatsz rongyot, zoknigombócot, bármit, amiért szeretnek szaladni és hajlandóak a szájukba venni.
2012. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

olyannal lehet tanítani ami kifejezetten apportírozásra való kajával lehet tölteni.

Valahol láttam egy boltban. szerintetek az jó??

2012. máj. 26. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutyája válogatja, vagy jó, vagy nem. De nem az eszköztől fognak megtanulni apportírozni, hanem attól, hogy te megtanítod őket. Az eszköz lehet segítség, de nem létszükséglet, és főleg nem csodaszer.
2012. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!