Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen is a kutyusom? Mini yorki?

WictoriaP0 kérdése:

Milyen is a kutyusom? Mini yorki?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves yorki kutyusom, 3,5 kg de a marmagassága kissebb mint az átlag yorkiknak akikkel szoktunk találkozni. olyan tenyésztől vettük aki nem is tenyésztett kisebb méretű yorkikat, össze se lehetett keverni őket még csukott szemmel sem és az enyém is akkora volt mint a többiek. azt is hallottam hogy mini yorki alaphangon nem is létezik. most akkor mi is van, milyen a kutyám?

2015. febr. 8. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A yorkiek magassága 20-25 centi között van. Mini yorkie NINCS, attól, hogy egy kutya kisebb, fejletlenebb, még nem lesz mini vagy extra mini.
2015. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Törzskönyves?
2015. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy mini yorki nem létezik, a yorkik azért nem mind teljesen egyforma méretűek. Nekem fajtatiszta vizslám volt, de amolyan "alomalja", fiú létére akkora volt kb mint egy kisebb lány vizsla.
2015. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen törzskönyves, anyukát apukát is láttam a helyszínen, meg is simogattam:) anyukának apukának is láttam a törzskönyvét, mondjuk nem tudom ez mennyire számít. megmértem a kicsim egy 30cm-es vonalzóval most, 18 és fél cm a marmagassága. az rossz? szerintetek még nőhet? márciusban lesz 2 éves
2015. febr. 8. 18:07
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem már nem fog nőni, de így kisebbként még aranyosabb.
2015. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem is baj hogy kisebb:) mindegy a méret nagyon imádom! csak kíváncsi voltam más emberek véleményére is, mert volt aki azt mondta ez nem normális volt, aki pedig mondta hogy semmi baj:) csak érdekelt:)
2015. febr. 8. 18:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd egy standard méret alatti yorki. Nem mini, mert olyan nincs, hanem "hibás" - a fajta szempontjából.
2015. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szeerintem semmi hiba nincs benne. okos egészséges játékos életvidám kutya
2015. febr. 8. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint kutya, nyilván nincs benne hiba. Mint yorki, úgy igen. De hát gondolom nem tenyészteni akarsz vele meg kiállításra mászkálni, szóval mindegy is.
2015. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem nem:) csak egy "hobbi" eb, aki a legjobb barátom:)
2015. febr. 8. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!