Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Argentin...

Mit gondoltok az Argentin Dogokról? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ti mit mondotok az Argentin Dogokról?

Tavasszal nagyon szeretnénk sokat böngészünk róluk, s egy tenyésztővel is beszéltünk már. Nektek mi a véleményetek róluk?



#kutya #dog #argentin #bajuszoskutyuska
2015. febr. 10. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt még, de nagyon tetszik. Nem is a kinézete (természetesen a kinézete is jó) miatt, a jelleme tetszik, meg amit írnak róla. Szeretem olvasni, amikor írják hogy szükség esetén a gazdája védelmére kel, meg a hasonlókat, igaz, sok kutyánál írnak ilyesmiket. Maga a kinézete, félelmetes, azonban intelligens. Még sosem volt esélyem látni egy ilyen szépséget, azonban biztos vagyok benne, hogy egyszer, talán tíz év múlva lesz egy argentin dogom. Véleményt úgy hogy nem nagyon tudok írni róla, mert csak az internetről vannak róla információim. :)
2015. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!