Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a csuda lehet egy kankutya...

Mi a csuda lehet egy kankutya hasán, ami hús színű, csepp alakú, s olyan tyúktojás méretű?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutyájának a hasán látom, a mellső lábaihoz közel. Először csak valami rózsaszínes lapos valami lifegett ott. Távolról nézve azt gondoltam, talán felsebezte magát. Tegnap láttam közelről is. Szó szerint csepp alakú, ahol kezdődik, ott olyan fél centi lehet az átmérője.

Nem akarom kérdezni a gazdáját, érzékenyen érintheti, ha nagy a baj. Tudom, mert az előző pusztulását nagyon nehezen viselte.


2015. febr. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán daganat. Ha olyan érzékeny lelkű az a gazda, elvihetné orvoshoz a kutyáját.
2015. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Daganatra gondolok én is, csak ilyen testen kívüli...

Gondolom, volt vele orvosnál, mert gondos embernek ismerem.

2015. febr. 12. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A kutyát is érzékenyen érintheti egy felmaródott vagy kifakadt daganat. Kérdezz csak rá, érzékeny lelkű gazdi pedig szorítsa össze a fogát és vigye el a kutyáját állatorvoshoz.
2015. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyomtam neked egy pirosat. A gazdája jó gazda. Minden tekintetben rendes ember. Biztosan volt a kutyával orvosnál. Csak én nem akarom faggatni.
2015. febr. 12. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Értékelem az emberekbe vetett hited, de ha tenni akarna a kutyájáért, az a tojás nagyságú akármi már nem lenne ott. Sőt, nem is nőtt volna meg akkorára. Simán lehet daganat egyébként, óriásira meg tud nőni.
2015. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt rákos az én kutyám is. Több orvosnál voltam vele, s semmit nem tudtak csinálni, végén el kellett altatni.

Akkora volt a tokája, mint egy sárgadinnye. Nehezen szántam el magamat, de az orvosok sokáig halasztották az altatását.

Mielőtt írnátok: egy fillért sem fogadtak el egyszer sem, még a gyógyszerek árát sem. Szóval nem pumpolás miatt, hanem mert szerintük volt remény.

2015. febr. 12. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért egy lifegő micsoda más, mint egy bármilyen helyre ránőtt belső daganat. Ha úgy érzed, megfelelő a szituáció, kérdezz rá a gazdánál , akkor talán többet megtudsz.
2015. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Laikusként azt mondanám, hogy egy fél centi vastag "száron" lifegő izé jó eséllyel gond nélkül eltávolítható.
2015. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!