Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Noé Minimenhely furcsaság?

Noé Minimenhely furcsaság?

Figyelt kérdés
Talán 20 perce néztem a menhely oldalát, kikönyvelzőztem vagy 15 kutyust. Aztán most újra betöltöttem az oldalt, és nem adta ki őket a kereső! A könyvjelzőt megnyitva megnyílnak a kutyák oldalai, de mintha eltűnt volna az odavezető út, újra már nem tudok rájuk keresni! Mással is előfordult már ilyen? "Elrejthetik" a kutyákat, vagy ők nem is gazdikeresők? De akkor miért voltak fent, és most, 20 perc elteltével miért nincsenek? Nincs hozzájuk kiírva, hogy gazdit találtak, meg semmi, de egyszerűen nem tudok újra rájuk keresni. Már megijedtem, hogy képzelődök, és nem is láttam őket, de azért nem hülyültem meg teljesen:D Na meg ott vannak könyvjelzőben. Szóval tapasztaltatok már ilyet?
2015. febr. 13. 00:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Nah én semmit nem értek... Újból rákerestem, és most 13 oldalnyi kutya van, még több mint az első keresésnél, pedig ugyanazokat a feltételeket állítottam be... Így nagyon lecsökkentik a kutyák esélyeit, ha sose adja ki a kereső az összes gazdikereső kutyát!!!
2015. febr. 13. 00:09
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Ezt írd meg nekik, mert vagy van valami épeszű magyarázat rá, vagy tényleg hibás az oldal, és lehet, hogy nem is tudnak róla.
2015. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

akik ott "dolgoznak", nem informatikusok :)

lehet, hogy baj van a szerverrel de az is lehet, hogy valamit rosszul programoztak be és nem tudnak a hibáról, akuminak igaza van, írd meg nekik vagy hívd fel őket, hogy gond van az oldallal

2015. febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem miért az az első gondolat h biztos elrejtik őket, nehogy gazdára találjanak....
2015. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

(Mert általában a menhellyel van a probléma, ha nem jön össze az örökbefogadás...sosem az örökbefogadóval...)


Valószínűleg informatikai jellegű a probléma, vagy pont akkor töltöttek fel más kutyákat is, frissítettek, máshogy kerestél, nem is könyvjelzőzhetők az oldalak, passz. Írj nekik, hogy miért van ez, de az is lehet, hogy tudnak róla, csak éppen nem tökéletes az oldal.

2015. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!