Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik konzerves táp és...

Melyik konzerves táp és melyik száraz táp jó egy 9hetes yorkinak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Amit a tenyésztő mondd... ha meg nem mondott semmit, hogy mit, mikor, hogyan kell, mit szabad, mit nem, akkor azt inkább nem minősíteném. Acana Junior tápot kapott az enyém, és van ugyanilyen nevű konzerv is. 2/3 száraztáp, 1/3 konzerv, ilyen arányban kutyuld össze.
2010. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, konzervet én nem adnék neki (sajátom is csak végszükség esetén evett 5 év alatt kb. 5x). Mivel kölyök kutyus, ezért valami jó minőségű premier tápot ajánlanék, ami kifejezetten kölyök kutyáknak van(kicsi szemű száraz táp). Ilyesmit auchan és társaiban nem találsz. Viszont a fressnapfban nagy a választék, happy dog, select gold, royal canin, stb. Ott ha kérdezel, akkor szívesen segítenek neked, hogy melyiket válaszd. Így a kutya egészsége is jó lesz és szép lesz a szőre, ami egy yorkinál nagyon fontos.
2010. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Pont ugyanaz, ami egy 9 hetes németjuhősznak, egy 9 hetes puminak, egy 9 hetes bernáthjegyinek. A yoriki nem egy külön állatfaj.
2010. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az én yorkim nem eszi meg a konzervet. Tápból nagyon sokat próbáltunk és legjobban a HILL's táp vált be. Nagyon válagatós az enyém, szóval próbáljátok ki ti is a Hill's tápot és a Hill's-nek van konzerve is. A Royal Canin yorki táp pl az nem kellett neki...
2010. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten kistestükutyáknak kifejlesztett tápok.Nekem nem yorkim van de én is keverve adtam a száraztápot konzervvel(a száraztápot elötte beáztattam leves kockábás vizbe)
2010. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
enyém royal canin yorkit eszik csak...
2010. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Royal Canin Yorki junior v. Select Gold Mini junior.

Konzerv pedig Select Gold junior (ezt azt hiszem csak a Fressnapfba lehet kapni)

2010. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!