Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a komoly...

Miért van az hogy a komoly kutyázás lányokra jellemző?

Figyelt kérdés
Pl trükk tanítàs agility versenyek. Nagy szàmban lànyok foglalkoznak ilyesmivel.
2015. febr. 15. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert a férfiak a kutyázás más formáját űzik. Pl. őrző-védő.
2015. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Amiért az autós sportokat meg férfiak űzik :)
2015. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
A nőknek sokkal több türelmük van a kutyákhoz. Azt is mondják, a női hangra sokkal jobban reagálnak a kutyák, , mint a férfiak hangszínére.
2015. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én férfi vagyok és szeretem a kutyám tanítani trükkökre , illetve ha nem is verseny szerűen de szoktunk agilityzni egyrészt azért tanítom hogy ne legyen hülye kutyám másrészt jó hobbi is jobb mint pl közösségi oldalon lógni jobb kutyámmal kint a természetben foglalkozni . Egyébként szeretem az autókat is és a motorokat is ez egy másik hobbim. De most akkor engem ezért melegnek néznek mert ez lányos hobbi? :D egyáltalán kilehet ezt jelenteni hogy lányok hobbija csak is kizárólag?
2015. febr. 15. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem, sőt, örülünk, hogy egy-két pasi is van a porondon:)
2015. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezt azért nem mondanám , az én környékemen , megyében ahol lakom 4 neves kutyaiskola van és az összesnek férfi a tulajdonosa illetve a mesterkiképzője. Elég sok férfi komolyan kutyázik szóval nem lehet kijelenteni hogy a lányok hobbija, sőt...!
2015. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Sok férfinak nem a kutyával van baja, hanem tanítani nem akarja, ahhoz nincsen türelme. Semmi baja nem lenne egy "készen" kapott kutyával, akivel semmi tennivalója nincsn tanítás terén.

A párom pl. tipikusan ilyen. Nem akar kutyát, nem is különösebben szeret velük foglalkozni, de egyszer az utcán hozzácsapódott egy kutya, aki hazament vele, és így náluk maradt. Minden fontos parancsot tudott, és póráz nélkül sétált vele akárhol, láb mellett.

Azóta sem kell neki kutya.

2015. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és az a kutya a amindene volt.
2015. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert a kutya meg a gyereknevelés nagyon hasonló tulajdonságokat igényel.Ebben a nők talán jobbak,hiszen erre szelektálódnak a neveltetésük során,na meg a gėnjeik miatt.Ha még nem kutatták a témát,jó anyag lenne.
2015. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Még egyszer írom 9es hogy ez nem igaz. Rengetek férfinek van kutyája akkor most rá térünk arra hogy ők rossz gazdik nem képesek megnevelni a kutyáikat, mert a férfiakban nincs meg a gyereknevelési ösztön ? Zárójelbe jegyezném meg hogy sok egyedülálló apuka neveli a gyerekét akkor ők biztos rossz apák ?
2015. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!