Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban ilyenek az oroszok?

Valóban ilyenek az oroszok?

Figyelt kérdés

Néhányukkal párszor leveleztem, de nekem kissé furának tűnnek. Valahogy túl komolynak. Egyik másik-meg egyenesen üldözési mániásnak. Vagy csak kifogtam közülük a furábbakat?


Aki találkozott már több orosszal is, azoktól kérdezném elsősorban.



2014. jún. 14. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hol leveleztél velük? Én is akarok
2014. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak az oroszok, a magyarok is ilyenek az idegenekkel kapcsolatban. De azt is hozzá kell tenni, hogy attól még, hogy a többség beszűkült és félénk, attól még van nagyon sok érdekes, nyitott és őszinte ember is, csak meg kell őket találni!


A másik pedig, hogy a személyiség sem mindig illik össze. Például ha valakivel ti ketten jöttök ki jól, attól még lehet, hogy mással normális!

2014. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Előzőnek igaza van.

Ha meg nem jössz be egy ruszkinak akkor azonnal egy IL-2-es rajt fog rád küldeni.

Játékban általában mindig van mögötted egy IL-2-es, még a garázsban is követnek, csak hogy leszedjenek :DDD Just joke.

2014. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az oroszok nem olyan könnyedek és közvetlenek, távolságtartóbbak. Például sokkal kisebb mértékben tegeződnek. A fiatalok már jobban közelítenek a nyugati stílushoz.
2014. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Zomber, ez jó volt XD


Igen, nekem is eszembe jutott, hogy valószínűleg mi, magyarok is először távolságtartóak lehetünk.


Beszélgettem egyikükkel arról, hogy milyen barátságosak az indiaiak, erre ő azt válaszolta, hogy vigyázzak velük, mert túl kedvesek először, majd utána eldurvulnak és le se lehet őket koptatni.

2014. jún. 14. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Ismerosod jol ismeri az indiaiakat. Nem, hogy nem birod lekoptatni, nagyon kepmutatoak. Az allando mosoly mogott mas retteng.

2014. jún. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyenek a Távol-keletiek? Velük még sosem beszéltem.
2014. jún. 15. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Muszlimokkal, indiaiakkal vigyázz. Az ottani férfiak állatok. Remekül tudnak udvarolni, de amint az ő territóriumukba kerülsz, összevernek, megaláznak. Ott a nők semmibe vannak véve, nem kapnak tiszteletet egyáltalán.


Az oroszokkal kapcsolatban: Akikkel találkoztam élőben, azok mind kedvesek voltak velem.(ezt úgy értem, hogy akikkel személyesebb kapcsolatba kerültem, mert egyébként az egyik moszkvai reptéren találkoztam életem legbunkóbb emberével) Interneten sok olyannal találkoztam, akikkel nehéz kommunikálni, de ez nem nemzetiség függő, hanem sok nyomi regisztrál alapjáraton, akik nem mutatnak semmilyen hajlandóságot normális párbeszédre.

A páromat-aki szintén orosz-, neten keresztül ismertem meg. Volt előtte egy másik orosz udvarlóm is, aki ide is jött Budapestre hozzám, csak megmondtam neki, hogy nem működne közöttünk.

Szóval én azt mondom, hogy sok mindenen múlik. Rajtad is, és azon is, hogy kibe futsz bele.

2014. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!