Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan kutyás szakmák,...

Vannak olyan kutyás szakmák, amelyekből - főállásban - meg lehet élni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Igazából a kutyák az én igazi, nagy szenvedélyem, úgy érzem, velük tudnék foglalkozni tlejes erőbedobással, élvezettel.Vannak olyan szakmák, ami kutyás/kapcsolatban van az ebekket, és meg lehet belőle élni? Az állatorvos sajnos kilőve, mert nem igazán bírom nagy mennyiségben a vért...

Köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 17. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan egy külön szakma nincs, viszont ha felhalmozol pár szakmát pl(kozmetikus, kiképző, terapeuta...) és mondjuk nyitsz melléje egy panziót akkor esetleg meg élhetsz belőle! Én nagy álmom is ugyan az mint a tiéd! Elég jól haladok már feléje!
2015. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

talan lehetnel kutyaiskolaban idomar, vagy kutya tenyeszto ( utobbihoz azert kell alaptoke, hogy elinditsd a vallalkozasod).

ha egyik sem jonne ossze, akkor a szabadidodben meg mindig lehetsz allatmento, vagy allatmenhelyen onkentes.

( igen, ez utobbi kettobol nem lehet foallasban megelni)

2015. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz tenyészteni, végigmászol a szamárlétrán, akkor bíró is lehetsz, világot is láthatsz. Ha jól tudom nem ingyen bírálnak.
2015. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van híred, meg tényleg értesz hozzá, és belefeccöltél egy csomó pénzt meg időt, akkor lehet, de olyan nincs, hogy suli után rögtön kutyázol és majd csak abból megélsz. Plusz sose lesz kiszámítható jövedelmed, mert minden attól függ, hogy éppen hány ügyfél van.
2015. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akumi: valami ilyesmire számítottam... sajnos.


#4: Van egy kuvaszos bíró ismerősöm (elismert tenyésztő az országban, küldölfön is sokat bírál), ő kerekperec közölte velem, hogy a bíróság hálátlan munka. Ő sem abból él meg, elmesélte nekem, hogy mennyi pénzt kap, és komolyan, végtelenül nevetséges összeg...

2015. febr. 17. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt én sem gondoltam, hogy a "bíróság"-ból meg lehet élni. :)
2015. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ritka. És akkor ott a veszély, hogy pl. kiképző vagy, ebből élsz meg, esetleg olyan dolgot is teszel a pénz miatt, amit amúgy nem tennél, hiszen ha pl. a gyerekednek/ kutyádnak kell enni adni, az mindennél előbbrevaló. Nekem is a nagy szenvedélyem a kutyázás, ez ad értelmet az életemnek, de van egy civil szakmám is, amiből meg fenn tudom ezt a szenvedélyt tartani. Jobban is örülök, hogy ez így van, mert bár kevesebb időm jut a kutyákra, nem keveredik a hobbimba bele a pénz.
2015. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Találj ki valami hangzatos hókuszpókuszt, legyen benne, hogy kutyus, erőszakmentes, és csak pozitiv, és nyiss iskolát. garantáltan milliomos leszel. ugy ahogy a KG csinálta.
2015. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: ebben van valami. :D
2015. febr. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!