Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Speciális állatfelszerelési...

Speciális állatfelszerelési bolt hol van?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kutyámnak neonosan világító hámot venni, hogy este feltűnő legyen. De vagy csak idétlen yorki ruhákat látok a webshop-okban, vagy olyan nagy, egész hátat befedő esőkabátszerű dolgot -

viszont fényképeken több helyen láttam már ilyen figyelemfelkeltő hámot.

Másrészt meg olyan kutyajátékokat keresek, pl. labdát, zsinóros labdát, apportos cuccot, ami nem az a 3 fajta dolog, amit általában minden boltban lehet kapni.

Szóval tudtok olyan kutyás boltot, ahol kicsit más, de nem édi-bédi kutyás holmikat lehet kapni?


2010. febr. 12. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapf
2010. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de a fressnapfban nincs ilyen, már megnéztem.
2010. febr. 12. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen spéci dolgokat sztem csak rendeléssel, külföldről tudsz szerezni. Egyszerűbb, ha veszel pár fényvisszaverő csíkot, és magad varrod rá a hámra.
2010. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anivet, azt hiszem a 16.-ik kerületben van, elég nehéz megközelíteni, viszont óriási a választék. Van lovaknak nyereg, kantár, kutyáknak minden, minden állatnak minden. :D

[link]

2010. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd végig,nemtom lesz-e...de hátha :D

2010. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz és varrhatsz a hámra magad is fényvisszaverő csíkot, de ez is csak akkor "világít", ha fény vetül rá. Nem tudom, hol sétáltok, de esetleg megoldás lehet az elemes biciklis lámpa: olyan kicsi, hogy meg sem kottyan a kutyinak, hogy a tarkójánál a hámra rögzíted, viszont mivel elemes, folyamatosan világít, sőt, ha akarod, villog a kutya :=). Nekem mondjuk a kicsivel nagyobb kutyánkon (bolognese) volt ilyen, de nagyon hasznos volt sötétben a ligetben.
2010. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!