Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elpusztult kutyus házikedvence...

Elpusztult kutyus házikedvencet hova szokták vinni azok akiknek nincs udvara vagy nincs hely benne?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 10:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vannak sajnos elég sokan, fõleg ezen az oldalon ,akik megmaradtak azon a primitìv szinten , ahol ha a vélemény nem egyezik az övékkel az csak szar lehet . :( Jobban sajnàlom szegény lelküket mint az éhezõket, az utòbbiak legalàbb lélekben gazdagok :/
2015. febr. 19. 20:33
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi hamvasztattuk. Nem tudtam volna elviselni, hogy elvigyék a darálóba vagy ezer másikkal elégessék.
2015. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A hamvasztás sajnos nagyon drága. Egy ismerősöm németjuhászát 80ezerért hamvasztották volna, végül kihozta hozzánk és a kertben eltemettük. Lehet fujjolni, de nincs mindenkinek erre pénze.... a mai világban sajnos az ember szeretteinket se tudjuk miből temettessük el ha hirtelen történik a haláleset.
2015. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem pfujolunk ezért :) Én is azért kérdeztem, mert eddig minden állatunkat temettük a nagymamám nagy hátsó kertjében, de családi házzal beépítettük így már nincs hely több állatnak.
2015. ápr. 28. 18:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi bajom Akumi válaszával, természetesen lepontozni se fogom, de az az ő álláspontja, az enyém meg az, hogy hiába vagyok racionális, én nem tudnám kidobni a kutyámat. Így marad a hamvasztás, mert eltemetni se szeretném a kert végébe, valahogy higiéniailag nekem nem jön be az, hogy a kertembe temessek el egy testet. Talajvízkút, satöbbi, ugye nem kell magyarázni (nem mintha innék belőle, de akkor is). Persze semmi gond nincs azzal, ha valakinek nincs erre pénze, de nem az volt a kérdés, mit csináljon az, aki nem engedheti meg magának a hamvasztást.
2015. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Talajvizet azért nem ér egy 1 méterre ásott gödör.

Felénk ez bevett szokás, csak mint írtam építkeztünk és gyepszőnyeg került le, azt pedig nem szeretnénk megbontani.

2015. ápr. 29. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!