Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó nyaraló hely ahova...

Olcsó nyaraló hely ahova kutyát is lehet vinni? (Magyarországon)

Figyelt kérdés

van két kistestű kutyánk,egy pár napra lehet ,hogy elmegyünk nyaralni és szeretnénk vinni a kutyákat..


főleg vmi vizes hely lenne jó,vagy ha van a közelbe tó vagy patak az is jó :)


2012. máj. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp most akartam ezt megkérdezni! Bocsi, hogy nem tudok válaszolni, de engem is érdekelnek majd a válaszok.
2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

semmi gond :)


neked milyen kutyá(i)d vannak??

2012. máj. 26. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Angol cocker spánielek. Ma voltunk velük Tokajban, felmentünk a hegyre, nagyon élvezték a sziklamászást. Jobban, mint én. :D

Viszont nyaralásra mi is vizes környéket keresnénk, nagyon szeretnek úszni. Nekem milyen kutyáid vannak?

2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Neked.
2012. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

egy bichon frise és egy havanese


a havanese még kölyök és imádja a vizet szeret sétálni rohangálni,itt ahol lakunk csak patakok vannak sajna bennük nem tud úszni, de nyáron elmegyünk a Dunához,szerencsére kb 30-40 perc kocsival :)


a másik kutyánk ő idős de ő is szeret a vízben hűsölni és sétálni is nagyon szeret,vele a Mátrába túráztunk pár éve:)


ha összejön egy pár napos nyaralás mindenféleképpen szeretnénk magunkkal vinni a kutyákat és ezért vmi vizes hely kell :)


amúgy beírtam a google-ba hogy kutyabarát szállások és elég sokat adott ki :)

2012. máj. 28. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is keresgéltem, de tőlünk szinte minden olyan messze van. Nekünk is csak egy kis patak van, abba is alig van víz. Ritkán tudnak egy jót pancsolni.
2012. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!